Shadow Tactics: Blades of the Shogun

Shadow Tactics: Blades of the Shogun

LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu13 GB
İşletim SistemiWindows Vista / 7
Eklenme TarihiEkim 24th, 2017
Hemen indir (13 GB)
4468 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(9 votes, average: 4,11 out of 5)
Loading...Loading...

Shadow Tactics: Blades of the Shogun, eski Japonya’da geçen taktiğe dayalı strateji oyunudur. Bu açıdan Commandos oyununa büyük benzerlik taşıyor.

Oyun oldukça güzel dizayn edilmiş mekanlarda geçiyor ve ilerlemenin mekanlarla uyumu da süper. Oyunun çevresi size sanki bir platform oyunu oynuyormuş gibi hissettirecek. Bu platform kimi zaman karlarla kaplı dağlar olabilirken kimi zaman bir kasabanın dar sokakları kimi zaman da kaleler veya manastırlar olabilir. Oyunda uzmanlardan oluşan bir ekip kuruyorsunuz ve bu ekiptekilerin yeteneklerinden faydalanarak görevleri yerine getiriyorsunuz. Tabi bu görevler esnasında gizlilik ve taktik geliştirme temellerine göre oynayacaksınız.

Bu tip oyunlarda genellikle karakterler yetenekleri ile ön plana çıkar ama Shadow Tactics: Blades of the Shogun oyununda karakterler sadece yetenekleri değil, kişilikleri ve sorunları ile de ön plana çıkıyor. Oyunu gerçekçi ve zevkli kılan en büyük etkenlerden birisi de bu. Ninjaların çatıların üzerinde gizlenerek ilerlemesi ve ninja yeteneklerini kullanması ve bunları uygulayarak görevler gerçekleştirmesi çok hoşunuza gidecek.

Oyunun Özellikleri

 • Beş ayrı karakter olarak oynayıp her birinin farklı yeteneğini değerlendirme
 • Oynayabileceğiniz 3 farklı zorluk seviyesi
 • İmkansız gibi görünen görevleri taktikler geliştirerek kazanmaya çalışma
 • Japonya’nın antik çağlarındaki muazzam görünümünü yansıtan ortamlar
 • Tekdüze olmayan farklı yollarla başarıya ulaşabilme
 • Büyük binalara tırmanabilme ve çatıdan çatıya zıplayabilme
Shadow Tactics: Blades of the Shogun Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows Vista / 7
İşlemci : Intel i3 2nd-Generation 2.5GHz / AMD Quad-Core 2.5GHz
Ram : 4 GB
Harddisk Alanı : 13 GB
Ekran Kartı : Nvidia GT640, AMD Radeon HD7750, 1GB Vram
DirectX : 10
Artıları
 • Kompleks ve çeşitliliği yüksek taktiksel oynanış
 • Yönettiğiniz karakterler arasındaki diyaloglar çok iyi
 • Gölge modunda taktikler geliştirmek süper ötesi
 • Büyüleyici ortam dizaynları
Eksileri
 • Başlangıçta öğrenme kısmı çok yavaş

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Commandos: Behind Enemy Lines Commandos: Behind Enemy Lines Commandos: Behind Enemy Lines, Pyro Studios tarafından geliştirilen strateji oyunu Commandos serisinin 5. oyunudur. Commandos oyunlarında tüm haritanın görülebilir bir şekilde izometrik..
Thief Gold Thief Gold Looking Glass Studios tarafından geliştirilen ve Eidos Interactive tarafından yayınlanan Thief Gold, aksiyon türünde ve Thief: The Dark Project oyununun geliştirilmiş versiyonu..
Commandos 3 Destination Berlin Commandos 3 Destination Berlin Pyro Studios tarafından geliştirilen ve Eidos tarafından yayınlanan Commandos 3 Destination Berlin, aksiyon strateji türünde bir oyun. Daha önce Commandos serisinin son..
Commandos: Strike Force Commandos: Strike Force İlk versiyonu 1998 yılında piyasaya sürülen Commandos, oldukça taktiksel bir strateji oyunu furyasını da peşine takıp sürükledi. Bir grup özel askerin omuz..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :