Slave Zero

Slave Zero

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu62.9 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiAralık 13th, 2015
Hemen indir (62.9 MB)
1398 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Slave Zero, Accolade tarafından geliştirilmiş ve Atari tarafından yayınlanmış aksiyon türünde bir video oyun.

500 yıl sonrasından bahsedilen oyun, Lu Chen adındaki karakterimizin maceralarını konu alıyor. Daha çok SovKhan olarak bilinen ve Dünya’yı Megacity S1-9 olarak adlandırılan devasa kompleksten yöneten, kötü bir Dünya’da geçen oyunumuz oyunseverlere farklı bir tecrübe vaat ediyor. Bu kötü dünyada SovKhan’a karşı mücadele eden ve direniş göstermeye çalışan tek ekip Guardians olarak bilinen savaşçılardır. Çok güçlü ve her geçen gün büyüyen bir orduya sahip olan SovKhan’ın en önemli gücü insansı robotlar olan ve Slave olarak adlandırılan oldukça güçlü robotlardır.

Slave’ler yapay olarak üretilmiş olan sibernetik embriyolar ve Guardian’lar tarafından karanlık madde olarak adlandırılan NTR95879 olarak adlandırılan son derece karmaşık ve gizemli bir bileşimden oluşmaktadır. Guardian’ların SovKhan’ı ve onun fantastik ordusunu alt edebilmek için tek umudu Slave’ler içerisinde bulunan bir birimdir. Bu birim özel olarak eğitilmiş ve Slave’ler içerisinde en akıl sahibi olanların bulunduğu bir birim. Oyun temel olarak SovKhan’ın ordusuna karşı Slave Zero olarak adlandırılan bu birimin Megacity S1-9’daki mücadelesini konu alıyor.

Ortalama üstü grafiklere ve ilginç bir konuya sahip olan Slave Zero, aynı zamanda iyi bir oynanabilirliğe de sahip. Nostalji ve aksiyon türünde oyunlardan haz alan oyunseverler için Slave Zero, oynanması düşünülebilecek bir alternatif olarak duruyor.

Etiketler: , , ,


Slave Zero Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. halil babab diyor ki:

    abi her oyunu rem hız yaz bır yere

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :