Soldiers of Anarchy

Soldiers of Anarchy

LisansDemo
Dilİngilizce
Dosya Boyutu110 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiŞubat 5th, 2016
Hemen indir (110 MB)
1255 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Soldiers of Anarchy, Silver Style Entertainment firması tarafından geliştirilen gerçek zamanlı taktik oyunudur. Oyun 2002 yılında çıkartıldığı için günümüze göre eski bir oyun sayılabilir ama bu türü sevenler bu oyunu mutlaka oynamalılar.

Oyun 2013 senesinde geçiyor ve 2003 senesinde ortaya çıkan fanatik bir tarikat dünyaya kıyamet gibi felaketler saçmaktadır. Bunlardan kurtulmak için sizin de dahil olduğunuz bir grup eski asker yer altına saklanarak burada mücadele eder. Bu tarikatın dünyanın neredeyse tamamını esir aldığını göreceksiniz. Ve insanlığı bu tarikatın elinden kurtarmak da sizin oyundaki göreviniz.

Oyunda sayısı 12’yi bulabilen bir grup askeri siz kontrol ediyorsunuz. Başlarda sadece el tabancası ile başladığınız oyunda tarikatla mücadele edebilmek için daha modern ve etkili silahlar bulabilmek de son derece önemli.

Oyunun grafikleri ve sesleri pek iyi değil ama oyun oynanışı taktiksel olunca bir süre sonra gözleriniz alışıyor ve artık bu görseller pek de gözünüze batmıyor. Çünkü siz bir bulmaca çözer gibi doğru taktiği bulmaya uğraşıyorsunuz.

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Act of War: High Treason Act of War: High Treason Act of War: High Treason oyunu Act of War serisinin Direct Action oyununun devam niteliğinde olan gerçek zamanlı strateji oyunudur. Amerika başkanlık..
Faces of War Faces of War Faces of War, Best Way tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan gerçek zamanlı strateji türünde bir oyun. 1945’li yıllarda geçen ve Alman..
Sudden Strike 3 Arms for Victory Sudden Strike 3 Arms for Victory Fireglow Games tarafından geliştirilen Sudden Strike 3: Arms for Victory strateji türünde bir oyun. Etkileyici serinin bir oyunu olan Sudden Strike 3:..
Real War Real War Rival Interactive tarafından geliştirilen ve Simon & Schuster Interactive tarafından yayınlanan strateji türünde bir oyun olan Real War, ilginç bir konuyla karşımıza..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :