Spiderman MARVEL Future Fight’da

Yeni Süper Kötüler, kostümler görevlerle dolu muhteşem güncelleme

Örümcek Adam’ın ezeli düşmanları MARVEL Future Fight’a katılıyor

Asya’nın en hızlı büyüyen mobil oyun şirketi Netmarble Games Corp., çok sevilen aksiyon RPG MARVEL Future Fight oyununa altı yeni Süper Kötü kahraman, Kum Adam, Kertenkele, Avcı Kraven, Gergedan, Mysterio ve Akbaba’nın eklendiğini açıkladı. Her biri Örümcek Adam’ın ezeli düşmanları olan yeni kötü kahramanlar, oyuncuların karşısına yeni bir görev paketiyle özel bir görevde çıkacak.

Spiderman Marvel Future Fight

Örümcek Adam’ın yeni filmi Eve Dönüş
Netmarble Games Chief Global Officer Seungwon Lee, “Örümcek Adam: Eve Dönüş filmi vizyonlara girmek üzereyken, Örümcek Adam ile ilişkili altı yeni karakteri oyuna eklemenin uygun olacağını düşündük. Artık oyuncularımız hem Örümcek Adam olarak hem de Örümcek Adam’a karşı oynayacak, ayrıca yeni bir görev paketi elde ederken, kahramanın düşmanlarıyla yüz yüze geldiği bir göreve dahil olacak.”

Son filmden 3 yeni kostüm geldi
Yeni kahramanların yanında, MARVEL Future Fight‘a üç de yeni kostüm eklendi. Her ikisi de Örümcek Adam: Eve Dönüş filminden esinlenmiş olan bir Akbaba kostümü ve Örümcek Adam için “Ev Yapımı” kostüm. Ayrıca yeni bir Anti-Venom kostümüyle oyunun çok daha eğlenceli hale gelmesi bekleniyor.

İttifak Fethi bölümünde güncelleme
İttifak Fethi’nde yapılan iyileştirmelerle, tüm müttefikler fethe katılabiliyor ve fetih yalnızca İttifak Lideri tarafından iptal edilebiliyor. Oyuncular destek yeteneklerini kullandığında artık tüm müttefiklere anlık bildirimler gönderilecek. Ayrıca oyuncular hangi müttefiklerin çevrimiçi olduğunu görebilecek ve kahramanları tür, seviye ve mevcut durumlarına göre sıralayabilecek. Diğer güncellemelerin arasındaysa büyüme için ISO-8 toplama, öğretici iyileştirmeleri ve büyüme puanları için yeni bir puan sistemi bulunuyor.

Bugün MARVEL Future Fight‘a katılan karakterlerin tam listesi:

Kum Adam – Örümcek Adam’ın klasik düşmanlarından. Kendisini istediği gibi yönlendirip şekillendirebileceği kuma benzer bir hale dönüştürebiliyor.
Kertenkele – Dr. Curt Connors sağ kolunu bir kazada kaybedince, sürüngenlerin kayıp organı tekrar oluşturma yeteneği üzerine deneyler yaptı. Geliştirdiği serum onu vahşi, kertenkele benzeri bir yaratığa dönüştürdü.
Avcı Kraven – Dünyanın en iyi avcılarından biri. Yılların eğitimini ve tecrübesini tek bir hedefe adadı: En büyük av olan Örümcek Adam’ı yakalamak.
Gergedan – Neredeyse zarar verilemeyen ve vücuduyla birleşmiş bir gergedan zırhına sahip. Dev gücünü ve hızını en baş belası düşmanı olan Örümcek Adam’a karşı kullanıyor.
Mysterio – Bir Hollywood dublörü ve özel efekt sanatçısı. Holografik kostümü ve aldatıcı illüzyonlarıyla Örümcek Adam’ı tuzağa düşürüp kışkırtıyor.
Akbaba – Geniş kanatlara sahip özel bir kostümün sayesinde elde ettiği arttırılmış güç ve hızı kullanarak baş döndürücü hızlarda uçup, sekiz bacaklı baş düşmanına saldırıyor.

MARVEL Future Fight tüm dünyada App Store® ve Google Play™ üzerinden indirilebilir.

App Store®: https://itunes.apple.com/us/app/marvel-future-fight/id955705796
Google Play™: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.mherosgb

4431 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
En Güçlü Vuruşa Sahip 8 Oyun Karakteri En Güçlü Vuruşa Sahip 8 Oyun Karakteri Özellikle dövüş oyunlarında karakter seçerken vuruşları ve özel hareketleri en fazla enerji götüren karakterleri seçmeye çalışıyoruz. Peki hiç video oyunlarında en güçlü..
X-Men Karakterleri Artık MARVEL Future Fight’ta X-Men Karakterleri Artık MARVEL Future Fight’ta Seul, Kore (8 Haziran 2017) – Asyadaki en hızlı büyüyen mobil oyun firması Netmarble Games, MARVEL Future Fight için yeni bir güncelleme..
MARVEL Future Fight dünyasında  yeni karakterler, yeni hikayeler MARVEL Future Fight dünyasında yeni karakterler, yeni hikayeler MARVEL Future Fight Dünyasında, Thor’un Efsanevi Evi Asgard’dan İlham Alan Yeni Karakterler ve Hikaye Görevleriyle Büyüyor Oyuna ayrıca yeni kostümler, üç oyuncunun..
MARVEL Future Fight’a Doktor Strange Geliyor MARVEL Future Fight’a Doktor Strange Geliyor MARVEL Future Fight, son güncellemesinde Doktor Strange’i oyuncularıyla buluşturuyor. Doktor Strange filminin vizyona girmesiyle aynı anda güncellenen MARVEL Future Fight, yeni karakter..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :