Starsky & Hutch

Starsky & Hutch

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu107 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiAralık 13th, 2015
Hemen indir (107 MB)
1529 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(7 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Mind’s Eye Production tarafından geliştirilen Starsky & Hutch suçluları kovalayıp yakalayabildiğiniz tarzda bir araba yarışı oyunu. GTA oyununa benzeyen bir yapısı olan oyun, 1970’li yıllarda televizyonda yer almış ve efsaneler arasına girmiş bir şov programından esinlenilerek geliştirilmiş.

Üç sezondan oluşan oyunda her sezonda altı adet bölüm bulunmakta. Oyuncular her bölümü tamamlamalarının ardından başarılarına göre derecelendiriliyorlar. Bu derecelendirmeye televizyon şovundan esinlenilerek “Viewer Rating” yani seyirci oylaması adı verilmiş.

Oyuncuların oyunda gerçekleştirdikleri kovalamaca esnasında seyirci oylarını olumsuz etkilememesi için binalara vurmama, sivillere çarpmama gibi bazı durumlara dikkat etmeleri gerekiyor. Bunlara dikkat edilmediği taktirde seyirciden yüksek puan almak mümkün olmuyor. Yakalamaca esnasında kutuların üstünden atlama gibi çeşitli akrobatik hareketler ise seyircilerin hoşuna gidiyor ve yüksek puan alınmasını sağlıyor. Üç sezon boyunca genel olarak görevler, bir suçlunun yakalanması ya da bir araca eşlik etmek şeklinde ilerliyor.

Oyunun müzikleri Tim Follin tarafından 70’li yıllardaki şova uygun olarak geliştirilmiş oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiş. Starsky & Hutch, daha önce keyifle GTA oyununu severek ve eğlenerek oynamış oyunseverler için oldukça ideal bir oyun. Sahip olduğu ortalama üstü grafikler, kaliteli müzikler ile Starsky & Hutch, nostalji oyun oynamak isteyenlere güzel bir alternatif sunuyor.YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :