Swat 4

Swat 4

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu183 MB
İşletim SistemiWindows XP / Vista / 7 / 8
Eklenme TarihiKasım 25th, 2015
Hemen indir (183 MB)
12340 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(27 votes, average: 4,44 out of 5)
Loading...Loading...

Ekip ruhunuz mu var? veya ekip ruhunuz yok mu? İşte size tam bir ekip strateji oyunu. İsminden de belli olacağı üzere Swat 4 bir ekip oyunu. FPS türünde olan bu oyun aslında polisiye aksiyon türü bir oyun. Oyunun polisiye bir oyun olması heyecan kavramını misli misli arttırdığını söyleyebiliriz. Oyunun ne kadar akıl ve strateji gerektirdiğini Swat 3’te görmüştük. Dolabın içinden fırlayan, kapının arkasına saklanan, hatta yatağın altına gizlenen düşmanlar bir anda ödünüzü patlatabiliyor.

Oyuna başlarken önümüze bir eğitim bölümü çıkıyor. Bu eğitim sayesinde tüm kontrolleri öğrenebiliyorsunuz. Nihayetinde Swat 4 çıktı ve Swat 3’ten sonraki uzun bekleyişimiz sona erdi. Oyuna başlamadan önce ayarlar sekmesine girmekte fayda var. Görüntü ayarlarının oyunda olması oldukça önemli. Dilerseniz görüntü ayarlarının yanında tuş kombinasyonlarını da ayarlayabiliyorsunuz. Tuş kombinasyonlarının Swat 4 te daha da sadeleştirildiğini görüyoruz. Swat 4’te 5 kişilik bir ekibin lideriyiz. Daha oyun başlarken gördüğümüz grafikler sizi heyecanlandırmaya yetiyor. Swat 3’ün üzerine çok şey eklenmiş. Eğitimden bahsetmiştik işte bu eğitim sizi oyun boyunca zorlandığınız her bölümde gelebilecek zorluklara karşı eğitebiliyor.

İlk göreve başladığınızda (Food Wall Restaurant) karşınıza çıkan arayüz sayesinde ister yazılı isterseniz sesli brifing alabiliyorsunuz. Ayrıca görevle ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Hedefin saç renginden tutun, doğum tarihine kadar göz renginden tutun da boyuna kadar her türlü ayrıntı size sunuluyor. Bu bilgiler oyunun daha gerçekçi olması adına önemli kılınmış. Her bir ayrıntı sizi iyiden iyiye havaya soktuğu kesin.

Swat 4’te 14 görev boyunca birbirinden zor mücadelelerle ilerliyorsunuz. Bu mücadeleler ilk etapta gözünüze az gibi göründüyse hiç kuşkunuz olmasın ki bölümlerin genişliği sizi tatmin edecek ve bunu telafi edecektir. 5 Kişilik timden bahsetmiştik. Oprasyonlarda tüm timi siz kontrol ediyorsunuz. Timinizle beraber çok çeşitli görevler sizi bekliyor. Çeşitlilikten kastımız, rehineleri kurtarmak veya kötü adamlara süikast düzenlemek gibi. Bu görevler sırasında peşinizi bırakmayacak teröristler ise cabası. “Bir an önce yazı bitse de doya doya oynasam dediğim bir oyun olduğu kesin.” Adamlarımızı gerekli silahlarla donatmak yine bizim işimiz. Her karakterin ustalıklarına göre silahlarını kontrol edebiliyorsunuz. Bu da sanki PES oynarken kırmızı kart gördüğümüzü mecburiyetten açıkta oynattığımız orta sahalar gibi düşünebiliriz. Bölümün getirdiği şartları ve zorlukları göz önünde bulundurmak isie oldukça önemli. Bölümlere göre stratejilerimiz de değişecek ve bir oyunda sadece el becerisinin değil aynı zamanda taktiksel yeteneğiniz de gelişecek. Sadece adam öldürmeceden ibaret olmayan Swat 4 sizi analitik düşünceye itecek gibi.

Artıları
 • Eşsiz, polis gözünden oynanan bir oyun
 • Tekrar oynaması da zevkli
 • Yoğun oynanış
 • Co-Op oynaması çok zevkli
Eksileri
 • Takım arkadaşlarınız bazen sıkışabiliyor
 • Bazı durumlarda framerate kaynaklı sıkıntılar olabiliyor


Swat 4 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. anjkas diyor ki:

  nasıl kımse neden yorum yazmamaş

 2. swat XD diyor ki:

  2 gb ram 32bitişletim sistemi kaldırırmı ? tşkrler

 3. Semih ASım aaa diyor ki:

  3 GB RAM 3 GHZ 32 BİT İNTEL EKRAN KARTI KALDIRIRMI ACABA ADMİN??

 4. ahmet yıldırım diyor ki:

  18 gb ram kaldırırmı

 5. Dogukan diyor ki:

  64 gb ramla oynanırmı

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :