The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn

The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.17 GB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 5th, 2016
Hemen indir (1.17 GB)
1993 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn oyununda sevilen çizgi film kahramanı Tintin ile aksiyon dolu bir macera oyununun keyfine varacaksınız. Aynı isimli filmin senaryosu Ubisoft Montpellier tarafından oyun haline getirilmiş ve kaliteli grafiklerle oyunculara sunulmuş.

Oyun, bol bol bulmaca elementleri bulunan etrafı keşfetmeye ve bir takım gizemleri çözmeye dayalı tipik bir adventure oyunu. Ama diğer adventure oyunlarından farklılaştığı noktalar ise Beechcraft adlı uçan cismi kullandığınız ve motorsiklet kullandığınız levellerin yanı sıra kılıç düellosu yaptığınız bölümler diyebiliriz. Oyunun büyük bir çoğunluğunda baş kahraman Tintin’i kontrol ediyoruz ama bazı bölümlerde Tintin’in köpeği Snowy ile oynuyorsunuz ve final bölümünde Kaptan Haddock’u yönetiyorsunuz. Snowy ile oynadığınız bölümlerde Snowy’nin kokusundan Tintin’i takip edebildiğini görüyoruz, ayrıca insanları ve yaratıkları da takip edebiliyor, ayrıca ısırarak ciddi hasar verebiliyor. Tintin merdivenlerden tırmanabiliyor ve düşmanlara yumruk atabiliyor. Kaptan Haddock kılıcı ile düşmanlarına saldırabiliyor.

Oyunun görselleri pek çok adventure oyununa göre oldukça iyi sayılabilir. Oyunu oynarken seslerin müthiş atmosferi daha da heyecanlı hale getirdiğini göreceksiniz. Oyunun müzikleri ve diyalog seslendirmeleri oldukça başarılı.

Artıları
  • Özgün, sevimli ve şık görseller
  • Zekice hazırlanmış platform bulmacalar
  • Eğlenceli Co-Op modu
Eksileri
  • Kılıç savaşı ve uçuş ara oyunları zayıf kalmış
  • Köpeğiniz Snowy ile yeterince oynamıyorsunuz


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :