The Lord of the Rings War of the Ring indir | İndir Oyunu
The Lord of the Rings War of the Ring

The Lord of the Rings War of the Ring

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu120 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiŞubat 6th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (120 MB)
91 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

The Lord of the Rings War of the Ring, Liquid Entertainment tarafından geliştirilip Sierra tarafından yayınlanan gerçek zamanlı strateji oyunudur. Daha önce EA Games tarafından yayınlanan The Lord of the Rings oyunları gibi filmlerdeki senaryoya sadık kalınarak kurgulanmamıştır.

Oyunun oynanışı Warcraft 3 tarzındadır. Ama eklenen bir sürü özellik sayesinde oyun daha etkileyici hale getirilmiştir. Oyundaki düzen ve kontroller önceki oyunlardan pek farklı değildir. Oyuncular oyunda özel yeteneklere sahip herolardan oluşan takımlarını yönetir. Oyunda hemen hemen her gerçek zamanlı strateji oyununda rastlayabileceğiniz bina oluşturma, upgrade etme, ünitelerin çıkarılması ve yönetilmesi ve kaynakların toplanması gibi ögeler bu oyunda da bulunuyor.

Oyunda İyi ve Kötü ( Good and Evil ) kampanyalar bulunuyor. Bu kampanyalardan birini seçerek Yüzüklerin Savaşı ( War of the Ring )’nı her iki taraftan da oynayabiliyorsunuz.

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Jalada Air Strike Afghanistan Simülasyon oyunları arasında kendine has bir yeri olan Jalada Air Strike Afghanistan uçak simülasyon oyunu sevenlere yönelik geliştirilmiş bir oyun ol...
Crysis 2 Multiplayer Cevat Yerli kendi kurduğu ekibi ile Crysis için hazırladığı demoyu Nvidia yetkililerine sundu ve oyunun tam sürümünü hazırlamak için onay aldı. Ve bu ...