The Secrets of Da Vinci: The Forbidden Manuscript

The Secrets of Da Vinci: The Forbidden Manuscript

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu348 MB
İşletim SistemiWindows 98 SE / ME / 2000 / XP
Eklenme TarihiEkim 22nd, 2016
Hemen indir (348 MB)
3051 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(5 votes, average: 4,40 out of 5)
Loading...Loading...

The Secrets of Da Vinci: The Forbidden Manuscript oyunu İtalya’da 1522 yılında ünlü ressam ve mimar Leonardo Da Vinci’nin ölümünün 3 sene sonrasında meydana gelen gizemli maceraları konu alıyor. Da Vinci’nin sinema filmini izleyenler yine macera ve aksiyon içeren bir oyun bekleyebilirler ama oyun bundan daha farklı bir eksende ilerliyor.

Ünü İtalya sınırlarını aşan Da Vinci tüm teknik notlarını ölmeden öğrencisi olan Francesco Melzi’ye miras bırakmıştır. Siz de oyunda Melzi’nin çırağı olan Valdo rolünü üstleniyorsunuz. Melzi mirası olan bu not defterini alması için sizi Da Vinci’nin malikanesine gönderiyor. Ama malikaneye girdiğinizde göreceksiniz ki, not defterini alabilmek için Da Vinci belli bir düzenekler ve bulmacalar hazırlamıştır.

3D grafiklerle hazırlanmış oyunu siz point & click tarzı ile oynuyorsunuz. Tarihi dokuyu güzel yansıtan grafikler, günümüz oyunlarına göre biraz eski olsa da, oyunun zevkinden hiçbir şey götürmeyecek nitelikte. Oyunun öne çıkan güzelliklerinden birisi ise puzzleların gerçekten de Mona Lisa tablosu gibi Da Vinci’nin eserlerinden oluşturulması. Oyun 4 ayrı günden oluşan bölümlerden oluşuyor. Oyunda oynanışa ve verdiğiniz kararlara göre farklı sonlar olabiliyor.

The Secrets of Da Vinci: The Forbidden Manuscript Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98 SE / ME / 2000 / XP
İşlemci : Pentium III 800 MHz
Ram : 64 MB
Harddisk Alanı : 1.2 GB
Ekran Kartı : 64 MB DirectX 9.0 uyumlu
DirectX : 9.0
Artıları
  • Arka planlar ve sanatsal ögeler başarılı
  • Seslendirmeler çok iyi
  • Bulmacalar orta zorlukta ama ipuçları başarılı
Eksileri
  • Envanteri yönetmek zor
  • Bazı yerleri sürekli görmeniz gerekiyor

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Syberia – Part 1 Syberia – Part 1 Syberia oyununda kayıp bir oyuncak fabrikası sahibinin kaybolmasının ardındaki gizemi çözmeye çalışan Avukat Kate Walker’a yardımcı olacaksınız. Oyun başarılı bir point and click..
Tormentum – Dark Sorrow Tormentum – Dark Sorrow Tormentum Dark Sorrow oyunu klasik point and click tarzında ilerleyen ve bulmacaları çözdüğünüz korku ve gotik unsurlarla süslenmiş bir macera oyunudur. Karanlık fantezi..
Kaptain Brawe: A Brawe New World Kaptain Brawe: A Brawe New World Meraklı ve acayip fikirlere sahip olan Uzay Polisi Kaptan Brawe’in dünyasında bir point & click yıldızlar arası bir adventure oyunu macerasına dalacaksınız...
Nikopol: Secrets of the Immortals Nikopol: Secrets of the Immortals Nikopol: Secrets of the Immortals, ünlü yönetmen Enki Bilal ve macera oyunu hikayelerinin tanınmış yazarı Benoit Sokal tarafından ortaya çıkarılmış macera oyunudur...
Etiketler: , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :