Thief Gold

Thief Gold

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu68.9 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiAralık 20th, 2015
Hemen indir (68.9 MB)
1385 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(4 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...Loading...

Looking Glass Studios tarafından geliştirilen ve Eidos Interactive tarafından yayınlanan Thief Gold, aksiyon türünde ve Thief: The Dark Project oyununun geliştirilmiş versiyonu olan bir oyun.

Thief: The Dark Project’te OrtaÇağ’da, The City adı verilen şehirde kaliteli ve iyi bir hırsız olan Garrett isimli karakteri canlandırıyor ve Garrett ile beraber ilginç aksiyonların içinde kendimizi buluyorduk. Thief Gold orijinal hikayeye yeni eklenen 3 adet bölüm ve ses ile görüntü noktasındaki iyileştirmelerle oyunseverlerin karşısına çıkıyor.

İlk eklenen yeni bölüm Thieves’ Guild adındaki bir bölüm. Bu bölüm, Thief: The Dark Project’te Garrett’in yapmış olduğu hırsızlığa bir de diğer hırsızları organize etme ve yönetme özelliklerinin eklenmesi ile elde edilmiş. Bunun dışında hikaye serinin diğer oyunu ile aynı. Diğer eklenen iki bölüm ise The Mage Towers ve Song of the Caverns adındaki bölümler. Bu bölümlerde ise Talismanlar için görevler bulunuyor. Bunlara ek olarak oyuna Fire Shadow adında yeni bir düşman ordusu eklenmiş durumda. İlginç özellikleri ile dikkat çeken ve ölümsüz olan bu ordu oyunda nadiren ama önemli noktalarda karşımıza çıkıyor. Bunların dışında oyunda serinin ilk oyununda beğenilmeyen ya da eksik görülen özellikle grafiksel anlamdaki değişiklikler, çeşitli görevlerdeki hikaye değişiklikleri gibi değişiklikler ilk olarak dikkatimizi çeken değişiklikler olarak karşımıza çıkıyor.

Yapılan bu değişiklikler ile oyunun grafiklerinin çok daha iyi bir noktaya getirildiğini söylemek mümkün. Bununla birlikte hikaye ve oynanabilirlik de artırılmış ve oyun oldukça kaliteli bir hale getirilmiş.

Oyunseverler tarafından gerek konusu gerekse de karakteri Garrett ile oldukça sevilen Thief: The Dark Project oyunundaki eksiklerin giderilerek ortaya çıkarılan Thief Gold, hem daha önce The Dark Project oynayanlar için hem de aksiyon türünde keyifli ve kaliteli bir oyun arayanlar için Thief Gold gayet güzel bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :