Wolfteam’den Büyük FPS Finali Geliyor

Espor ile ilgili olanların merakla beklediği büyük Wolfteam finali 30 Eylül 2017’de Uniq Hall’da yapılacak. Büyük finalde tanınmış espor kulüpleri HWA ve Galacticos efsanevi bir mücadeleye imza atacaklar.

Final Takımları

WTK 2017 turnuvası dahilinde 8 farklı şehirde 30’dan fazla turnuvanın sonucunda finale çıkan bu iki takım 2017’nin en iyisi olmak için mücadele edecek. Şu ana kadar mücadeleleri 1.000.000 kişiden fazla kişinin izlediği belirtiliyor. Final mücadelesini izlemek isteyenler de Biletix üzerinden Goblicon etkinliği Cumartesi giriş bileti alarak alana girip izleyebilirler.

Ayrıca mücadeleyi izlemek isteyenler için NetD ve Wolfteam youtube kanalları üzerinden canlı olarak yayınlanacak. Wolfteam kanalına : http://youtube.com/JoygameWolfteam linkinden ulaşabilirsiniz.

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi almak, detayları ve takımları incelemek istiyorsanız turnuvanın resmi web sitesi olan : http://www.joygamesports.com/ sitesine girebilirsiniz.

2768 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Wolfteam’e Dev Bir Yama Geldi Wolfteam’e Dev Bir Yama Geldi Wolfteam’e 4 yeni Diriliş karakteri ve Müze Haritası eklendi Wolfteam’in yeni güncellemesiyle Diriliş Serisine 4 yeni karakter eklendi ve oyunculara farklı bir..
Wolfteam Oyununa Zengin Güncelleme Yaması Geldi Wolfteam Oyununa Zengin Güncelleme Yaması Geldi Hayalet özelliğine sahip iki yeni karakter: Tetra ve Rin İlk 3 klana özel amblemleri taşıyan silahlar EM4A1 Kasası ve Bıçak Kasası 2..
Wolfteam’den efsane silahlar yaması Wolfteam’den efsane silahlar yaması Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam’de, yeni yama ile birlikte Efsane Silahlar oyuncuların beğenisine sunuluyor.     30 milyonu aşan kullanıcı sayısıyla..
Efsane oyun Wolfteam 7 yaşını kutluyor! Efsane oyun Wolfteam 7 yaşını kutluyor! Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, 7. Yılı şerefine 1 Ekim Cumartesi günü tüm oyuncularına internet cafelerde ücretsiz oynama şansı sunuyor...


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :