Wolfteam’e Dev Bir Yama Geldi

Wolfteam’e 4 yeni Diriliş karakteri ve Müze Haritası eklendi

wolfteam yeni yama

Wolfteam’in yeni güncellemesiyle Diriliş Serisine 4 yeni karakter eklendi ve oyunculara farklı bir deneyim yaşatacak, FPS oyunlarında nadir görülen Müze Haritası açıldı.

Netmarble Games, Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam için 12 Nisan’da yayınladığı güncellemeyle FPS oyunlarında eşine az rastlanır bir içeriği oyuncularının beğenisine sundu. Bu dev güncelleme ile Wolfteam’e Müze Haritası ve 4 yeni Diriliş karakteri eklendi. Özellikle nadir görülen Müze Haritası farklı FPS deneyimleri arayan oyunculara heyecanlı ve aksiyon dolu saatler vaat ediyor.

Diriliş Serisine 4 yeni ve güçlü karakter
Wolfteam yeni güncellemeyle muhteşem bir güce sahip 4 yeni Diriliş karakterini oyuna dahil etti. Oyun içerisindeki en güçlü savaşçılar arasında yerlerini alan bu karakterlerin isimleri: Reinhard Schneider, Adriana Tenorio, Marien Arnault, Hamadah bin Shabah.

Kurt formundayken rakiplerini ezip geçen bir güce sahip olan Reinhard, yepyeni kapışmaların ve gücün kapılarını açıyor. Sert duruşu ve agresif tavırları ile tanınan Adriana, Wolfteam sokaklarında yenilmez bir güce doğru ilerliyor. Narin, güzel, hızlı ve savaşçı bir yapıya sahip olan Marien, tüm özelliklerinin yanı sıra sinsi atak gücüne de güveniyor. Sol kolunun gücüne güvenen Hamadah, kurtla saldırılarında rakiplerini yıkıp geçiyor. Dört savaşçı da oyunculara yüzde 80 EK Gelişim Puanı ve yüzde 50 Altın alma imkanı sunuyor.

Kapışma Müzede devam ediyor
Yeni güncelleme FPS oyuncularının pek de alışık olmadığı Müze Haritasını oyuna ekliyor. Bu harita, Wolteam oyuncularını büyüleyici bir atmosferin içine sokuyor. Genelde pek çok FPS oyunu var olan haritalara yeni giydirmeler yaparken, Wolfteam’in yeni haritası oyunculara orijinal bir tecrübe sunuyor.

Eski bir hesaplaşma için Müzeye gelen 4 güçlü Diriliş karakteri, müzedeki eserlerin gizli bir gücü sakladığını hisseder. Kanlarındaki Epoxy ile bu güce doğru çekilen 4 savaşçı, müzede yalnız değildir; düşmanları pusuda beklemektedir. Ve kapışma başlar…

Müze haritası ve karakterlerle ilgili tüm detaylı bilgiler için http://joy.ac/4hgX sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Müze haritası tanıtım videosu: https://www.youtube.com/watch?v=V6nBu2mGoTk

Yeni karakterler tanıtım videosu: https://www.youtube.com/watch?v=SLndhDFXd3Q

Wolfteam’i indirmek için: http://www.indiroyunu.com/wolfteam/

1080 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Wolfteam Oyununa Zengin Güncelleme Yaması Geldi Wolfteam Oyununa Zengin Güncelleme Yaması Geldi Hayalet özelliğine sahip iki yeni karakter: Tetra ve Rin İlk 3 klana özel amblemleri taşıyan silahlar EM4A1 Kasası ve Bıçak Kasası 2..
Wolfteam’den efsane silahlar yaması Wolfteam’den efsane silahlar yaması Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam’de, yeni yama ile birlikte Efsane Silahlar oyuncuların beğenisine sunuluyor.     30 milyonu aşan kullanıcı sayısıyla..
Efsane oyun Wolfteam 7 yaşını kutluyor! Efsane oyun Wolfteam 7 yaşını kutluyor! Türkiye’nin en çok oynanan MMOFPS oyunu Wolfteam, 7. Yılı şerefine 1 Ekim Cumartesi günü tüm oyuncularına internet cafelerde ücretsiz oynama şansı sunuyor...
Wolfteam Wolfteam WolfTeam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..


Wolfteam’e Dev Bir Yama Geldi Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. yaisn diyor ki:

    çok guzel

  2. canocan422 diyor ki:

    size ihtiyacım var nrolur gönderin

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :