World of Mixed Martial Arts 2

World of Mixed Martial Arts 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu128 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiMayıs 5th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (128 MB)
3684 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(11 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Daha çok profesyonel dövüş sporları oyunları ile tanınan Grey Dog Software’in belki de en çok tutan oyunu olan WMMA’nın 2. serisi olan bu oyun da konu olarak çok iyi işlenmiş ama gelişime açık bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Serinin bu oyununda ilk oyundan farklı olarak işletmecilik kısımlarının çıkartıldığı görüyoruz. Serinin bu oyununda Grey Dog Software finans işleri ile boğulmadan maçlara konsantre olup maçları ayarlayarak başarılı olmaya çalışmanızı istiyor.

Oyunun konusunu dövüş oyunu zannedip dövüşleri yönetmek için indiriyorsanız oyunun konusunu yanlış biliyorsunuz demektir. Oyunda kendi dövüşçüleri olan maç ayarlayan menajerlerden birisi olarak dövüşçülerinize iyi bir kariyer yaşatmak için çeşitli çalışmalar yapıyorsunuz. Yani futbol sporundaki menajerlik simülasyonu gibi düşünebilirsiniz oyunu. Bu yüzden text tabanlı bir oyunla karşılaşınca şaşırmayın.

Oyunda sizin yönetimizde dövüşçü kontratları, reklam ve tv gelirlerinin yönetilmesi, iş anlaşmalarının yapılması dövüşlerin ayarlanması gibi bir çok detay bulunuyor. Oyunun türünde farklı çok sayıda oyun bulunmadığı için de yavaş geliştirilen ama türünün piyasadaki en iyi örneği olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunda yapılan bir diğer düzenleme ise dövüşçülerin yapay zekalarına yapılmış. Daha tutarlı maçlara şahit olmanız söz konusu. Database üzerinden ilerleyen text tabanlı oyunların en büyük sorunu olan data arttıkça performansın yavaşlaması sorunu da biraz daha çözülmüş ve performans arttırılmış.

Bu sefer en önemli gelişme veritabanının genişletilmesi olarak dikkatimizi çekiyor. Sporcu dataları, sponsor firma ve menajer dataları gibi bir çok datayı kullanarak tutarlı bir simülasyon oyunu olarak birleştirmekte yapımcı firmanın iyi bir iş çıkarttığını söyleyebiliriz.

Artıları
 • Yüksek zorluk derecesi
 • Güncellenmiş güreşçi listesi
 • Mükemmel oynayış
Eksileri
 • Daha çok dövüşçü olabilirdi
 • Kalitesiz grafikler


World of Mixed Martial Arts 2 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. ilham diyor ki:

  ela oyundu

 2. emre diyor ki:

  bu oyun çok iğrenç laaa

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :