Zoo Empire indir | İndir Oyunu
Zoo Empire

Zoo Empire

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu351 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiŞubat 6th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (351 MB)
142 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Zoo Empire oyununun isminden de tahmin edebileceğiniz gibi bir hayvanat bahçesinin kontrolü sizin ellerinize veriliyor. Kendi keyfinize göre en eğlenceli ve en egzotik hayvanat bahçesini inşa etmek için tüm imkanlar elinizde olacak.

Oyunda hayvanat bahçesinde sahip olduğunuz hayvanlarınızın sağlığı ile ilgilenecek, mutlulukları için gerekenleri yerine getirecek ve onların beslenmesinden de siz sorumlu olacaksınız. Bunun için elemanlar çalıştırabilir ve oyunda saklı olan çeşitli hayvanları beslemek için alabilirsiniz. Tabi ki hayvanat bahçenizi ziyarete gelen insanlardan da daha fazla para kazanmak için onları mutlu edecek etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Oyunda isterseniz oyunun kurallarını öğrenmek amacı ile serbest olarak oynayabileceğiniz sandbox modunun yanı sıra en iyi hayvanat bahçesi patronluğuna kadar ulaşmak için oynayabileceğiniz kariyer modu da bulunuyor.

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Swat 2 Bir Yosemite Entertainment PolisiyesiÖncelikle kısa bir bilgi vererek konuya başlamanın faydalı olacağını düşünüyoruz. Bilgisayar ve yapay zekânın...
WRC FIA World Rally Championship WRC lisansı ile yayınlanan ilk ralli oyunu olma özelliğini taşıyan WRC FIA World Rally Championship profesyonel lisanslara sahip piyasadaki en gelişmi...
Kino One Yazı gelecek