Zuma Deluxe indir | İndir Oyunu
Zuma Deluxe

Zuma Deluxe

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7.2 MB
İşletim SistemiWindows Xp / Vista / 7
Eklenme TarihiKasım 29th, 2015
0.00 Lira
Hemen indir (7.2 MB)
69 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Zuma Deluxe oyunu küçük oyunlardan birisi olup eğlenceli yapısıyla çok tercih edilen bir oyundur. Zuma Deluxe oyununun konusu sıralı şekilde üçlü takım halinde karşınıza gelen topları vurma çabasını güdeceksiniz. Olur da tam isabetle vurmanız gereken topları zamanında vuramazsanız o tapınağın kötü koruyucusu sizin bir canınızı elinizden alacaktır. Aynı renkte olan topların bir araya gelmesi çok önemli. Aynı renkte olan toplar bir araya geldiğinde patlıyor.

Ayrıca peş peşe kombo şeklinde topları peşpeşe patlatmayı başarabilirseniz, ekstra özellikler kazanıyorsunuz. Bu ekstra özellikler sayesinde nişan almanız kolaylaşıyor, toplarınız bomba etkisi yapabiliyor, toplar daha yavaş hareket edebiliyor. Oyunda sıranın başındaki top değile kadar gitmemesi lazım. Sizin her patlatmanızda toplar biraz geriye geliyor. Eğer ilk sıradaki top değile girerse Game Over olur ve hakkınızı kaybedersiniz.

Yaklaşık 20 farklı tapınağın olduğu Zuma Deluxe oyununu indirip deneme oyunu oynayabilirsiniz. Zuma Deluxe için tanıtım oyununu indirebileceğinizi belirtip çok bağlanmanız ve sınırsız oynayabilmeniz durumunda ücretini verip tam sürümüne geçebilirsiniz.

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Lord of The Rings Battle For Middle Earth 2 Electronic Arts tarafından geliştirilen gerçek zamanlı strateji oyunu Lord of The Rings Battle For Middle Earth 2 yine filmin hayranlarını GZS hayranl...
UEFA Euro 2008 Yazı gelecek
Battlefield: Bad Company 2 FPS’lerin Babası!Battlefied II, EA tarafından 2005 yılında piyasaya çıkmış bir FPS(Birinci Şahıs Nişancı)oyunudur. Oyunda grafik motoru olarak Ref...
Etiketler: , ,