Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

2018’de Çıkacak En İyi Oyunların Tanıtım Videoları

2017 video oyunları açısından oldukça verimli bir yıl oldu. Resident Evil 7: Biohazard, Sniper Elite 4, Nier: Automata, Horizon Zero Dawn gibi hem bütçe hem grafik hem de oynanış açısından oyuncuları tam anlamıyla tatmin edecek çok sayıda oyun yayınlandı. Gelen ilk söylentilere ve yayın tarihleri değişmezse çıkacak oyunlara baktığımızda 2018 yılı da 2017’den aşağı kalmayacak gibi gözüküyor. Sizin için 2018’de gelmesi planlanan en iyi oyunları araştırdık ve tanıtım videolarını yayınlıyoruz:

10. Monster Hunter: World

Platformlar: PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 26 Ocak 2018

9. Kingdom Come: Deliverance

Platformlar: PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 13 Şubat 2018

8. Far Cry 5

Platformlar: PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 27 Şubat 2018

7. A Way Out

Platformlar: PS4, Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 2018 Başları

6. Crackdown 3

Platformlar: Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 2018 Başları

5. Red Dead Redemption 2

Platformlar: Xbox One, PS4
Çıkış tarihi: 2018 İlkbahar

4. Vampyr

Platformlar: Xbox One, PS4, PC
Çıkış tarihi: 2018 İlkbahar

3. State of Decay 2

Platformlar: Xbox One, PC
Çıkış tarihi: 2018 İlkbahar

2. Anthem

Platformlar: Xbox One, PC, PS4
Çıkış tarihi: 2018 Sonbahar

1. Detroit: Become Human

Platformlar: PS4
Çıkış tarihi: 2018

Ara 1, 2017 tarihinde Uğur YURT tarafından yazılmıştır.

7272 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Gelmiş Geçmiş En Zor Oyunlar Gelmiş Geçmiş En Zor Oyunlar İyi oyuncular için zor oyun neredeyse yok denecek kadar azdır. Mario’da gözü kapalı bölüm geçenler, Counter’da headshot rekoru kıranlar, Pes’te her oynadığı..
En Korkunç Oyunlar En Korkunç Oyunlar Korku oyunları, geçmişten günümüze kadar oyuncuların oynamaktan en çok hoşlandığı türlerden birisidir. Kimisi ışıkları kapatıp gece kulaklıklarla yüksek sesle oynamaktan hoşlanır, kimisi..
Age of Empires Tarzı Oyunlar Age of Empires Tarzı Oyunlar Age of Empires oyunu gerçek zamanlı strateji türünde oyunların atası sayılabilir. Oyunun çarpıcı ve diğer oyunlara hiç benzemeyen ama bir yandan da..
Türkiye’de Geçen Oyunlar Türkiye’de Geçen Oyunlar Biz Türkler’e ait bir durum mudur bilmem ama yabancı dizilerde ve filmlerde Türkiye’den bahsedilince Türkiye’den bir yer gösterilince, senaryonun bir kısmı Türkiye’de..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :