3D Ultra MiniGolf Adventures ikon

3D Ultra MiniGolf Adventures

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3 / 1,50
Loading...

Ülkemizde çok fazla popüler olmasa da yurt dışında hemen hemen her şehirde mini golf sahaları görmeniz mümkün. Mini golf oyununa olan bu talep Behaviour Santiago tarafından keşfedilip oyuna dökülmüş ve Activision tarafından yayınlanmış. Oyundaki karakterler, sahalar ve animasyonlar tamamen 3D olarak oluşturulmuş. Çizgi filmi andıran eğlenceli grafiklere sahip.

Oyunda özel zorluklar kullanılarak hazırlanmış mini golf sahalarında belli sayıda atış kullanarak golf topunu deliğe sokmaya çalışıyorsunuz. 4 farklı karakteri kontrol edebileceksiniz. Seçtiğiniz karakter ile diğer karakterlere karşı yarışacaksınız. Oyun profesyonel golf oyununu konu almadığı için daha basit ve daha eğlenceye yönelik hazırlanmış. Farklı farklı sahalarda topu her zaman direk olarak deliğe sokmak yerine bantlara ve köşeler çarptırıp ilerleyecek, engelleri aşacak, aralardan topu geçirmeye çalışacaksınız. Ayrıca bunu yaparken çeşitli güçlendiriciler kullanarak avantaj sağlayabilirsiniz.

Oyundaki köprüler, engebeler, çukurlar ve çeşitli engeller sizin atış hakkınızı bitirmeye çalışıyor. Bu zorlukları geçerek atış sayınız bitmeden topu deliğe soktuğunuzda bir sonraki parkurun kilidini açmış oluyorsunuz. Bu şekilde oynayabileceğiniz 36 farklı parkur sizleri bekliyor. Oyunu tek başınıza bilgisayara karşı oynayabileceğiniz gibi 4 kişi multiplayer olarak da oynayabilirsiniz. Oyundaki tüm parkurları bitirdikten sonra daha fazla parkur tamamlamak isterseniz kendi parkurunuzu oluşturmanızı sağlayacak bir mod da bulunuyor. Bu modda kullanabilmeniz için köşeler, engeller, delikler ve sahayı oluşturabilmek için kullanabileceğiniz her şey de yer alıyor.

En son Eki 28, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Multiplayer oynaması çok zevkli
  • Değişik mekanlarda geçtiği için sıkıcılıktan uzak
Eksileri
  • Top fiziği iyi ayarlanmamış
  • Yavaş tempolu oyun

3D Ultra MiniGolf Adventures Tanıtım Videosu

3D Ultra MiniGolf Adventures oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

3D Ultra MiniGolf Adventures YAPILAN YORUMLAR