Age of Japan 2 ikon

Age of Japan 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Age of Japan 2, Big Fish Games tarafından yayınlanan Match-3 türünde eşleştirme oyunudur. Oyun adından da anlaşılacağı gibi Japonya’nın tarihi olaylarının tema olarak kullanıldığı bir hikayeye sahiptir. Oyunda kullanılan ve patlatmaya çalıştığınız objeler de Japon kültürünü yansıtan tarihi objelerdir. Oyunda Japonya haritası üzerinde ilerleyerek sonraki bölümlere geçiyorsunuz.

Oyunda Japonya’da genç bir imparator olarak oynuyorsunuz ve Japonya’nın yerle bir edilmesini önlemeye çalışıyorsunuz. Candy Crush ve Bejeweled gibi oyunları oynadıktan sonra bu oyun biraz daha sıkıcı gelebilir. Çünkü burada 3’ten daha fazla sayıda objeyi patlattığınızda güçlendirilmiş objeler kazanmıyorsunuz. Halbuki Candy Crush oyununda bu durumlarda çizgili şekerler, paket şekerler gibi özel şekerler ortaya çıkıyor. Ayrıca her bölümün zamana karşı olması biraz oyunu tekdüze bir hale getiriyor. Bölümlerde zamana karşı bir mücadeleye giriyorsunuz ve her bölümde sağ tarafta gizlenmiş olan aleti açmak için art arda 3’lü eşleştirmeler yapıp objeleri patlatmanız gerekiyor. Süre için de eşleştirme alanının altındaki barı takip edebilirsiniz.

Oyunun rahatlatıcı oyun müzikleri, güzel oyun içi animasyonlarla birleşerek iyi bir harmoni oluşturmuş. Ayrıca sisteminizi yormayan ve aslında pek de bir sistem istemeyen bir oyun olması çok gelişmiş bilgisayarlara sahip olmayan oyuncular için de oynanabilir bir oyun olduğu anlamına geliyor. Oyundan grafik, ses ve performans anlamında beklentisi olanları pek tatmin edebilecek bir oyun olduğu söylenemez.

En son Oca 23, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Age of Japan 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista/7/8
İşlemci : 600 Mhz
Ram : 128 MB
Harddisk Alanı : 32 MB
Ekran Kartı :
DirectX : DirectX 6.0
Artıları
  • Eğlenceli oyun müzikleri
  • Japon kültürünü yansıtan arka planlar ve nesneler
  • Bölüm sayısı fazla
Eksileri
  • Tekrar edici oynanış

Age of Japan 2 Tanıtım Videosu

Age of Japan 2 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Age of Japan 2 YAPILAN YORUMLAR