Aliens vs. Predator 2 ikon

Aliens vs. Predator 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3 / 3,00
Loading...

Aliens vs. Predator 2 aynı isimli kült sinema filminin konusunu alarak Monolith Productions tarafından FPS bir bilgisayar oyununa dönüştürülmüştür. Filmi seyredenler filmdeki karakterleri iyi bilirler, İnsanlar, Avcılar ve Yaratıklar. Oyunda da bu üç tipten birisini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Her karakterin farklı hedefleri, farklı silahları ve farklı yetenekleri bulunuyor. Single Player modunda seçim yaptığınız karaktere ve onun yeteneklerine göre dizayn edilmiş levelleri oynuyorsunuz.

Eğer insan olarak oynarsanız bir donanma askeri olarak Alien ve Predatörlere karşı asker silahları ile savaşıyorsunuz. Donanma askerleri savunma zırhı giyebiliyor, görüntü yoğunlaştırıcı, el feneri ve işaret fişeği kullanarak karanlıkta görüşünü arttırabiliyor.

Predator olarak oynarken, Predator filmlerinden alışık olduğunuz bilek bıçakları, fırlatma diskleri, omuza yerleştirilmiş enerji silahları kullanabiliyorsunuz. Alien ve insanlara göre çok daha fazla dayanıklıdır ve çok daha yükseklerden düşmeye karşı dirençlidir. Ayrıca Predatorler bir pelerin kullanarak görünmez hale gelebilirler.

Alien olarak oyuncular oyunun çevre ortamını serbest bir biçimde gezerek keşfedebilirler. Çünkü Alien duvarlarda ve tavanda gezinebilir. Ama Alien’ın hiç bir silahı yoktur ve silah olarak sadece pençelerini, çenesini ve kuyruğunu kullanmak zorundadır. Alien, insan ve Predator’e göre en hızlı olan karakterdir.

Oyunun grafikleri 2002 yılında çıkan oyunlara göre çok daha ilerde olsa bile günümüzdeki grafiklere kıyasla biraz modası geçmiş. Oyundaki korku ve heyecan atmosferini destekleyen sesler ve efektler oldukça başarılı bir şekilde eklenmiş.

En son Nis 18, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Aliens vs. Predator 2 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 95, 98, Me, 2000
İşlemci : P3 450
Ram : 128 MB
Harddisk Alanı : 750 MB
Ekran Kartı : 16 MB
DirectX : DirectX 8
Artıları
 • İçine çeken oynanış
 • 1 oyunda 3 oyun var gibi
 • Başarılı multiplayer
Eksileri
 • Aşırı bug var
 • Yetersiz grafikler

Aliens vs. Predator 2 Tanıtım Videosu

Aliens vs. Predator 2 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Aliens vs. Predator 2 YAPILAN YORUMLAR
 • yasinboz
  2 sene önce

  admin windos xp nedemek ve ayrıca neden bütün oyunlar windos yedide çalişyor?

  • Admin
   2 sene önce

   Windows XP bir işletim sistemi, oyunlar Windows 7’de çalışacak şekilde geliştirildiği için çalışıyor.