Asphalt Xtreme ikon

Asphalt Xtreme


Tüm dünyada en çok oynanan mobil yarış oyunlarından birisi olan Asphalt serisinin yeni oyunu Gameloft tarafından cep telefonlarında indirmek için ücretsiz bir şekilde sunuldu. Oyunu Android ve iOs işletim sistemine sahip cep telefonlarınızda ücretsiz olarak yükleyip oynayabileceksiniz.

Asphalt serisini oynayanlar bilir, seride zaten pek pistlere yola bağlı gitmiyordunuz, Asphalt Xtreme oyununda bu durum komple yol dışına taşınmış. Tepelerde, çamur dolu arazilerde, kanyonların aralarında yarışmaya hazırlıklı olun. Artık yeni pistler bunlar olacak. Buradaki mekanlarda gerçek dünyadan Nil Vadisindeki kum tepeleri, Norveç’in buzulları ve Phuket Adası gibi yerlerin özelliklerini kullanarak pistler oluşturulmuş.

Oyunda araçlar da tek düze değil ve farklı türden off-road araçları oyunda bulabiliyorsunuz. Bunlar dev tekerli pikaplar, SUV’lar, kamyonetler ve muscle car gibi araçlarlardan oluşan 35 araç sizleri bekliyor olacak. Buradaki araçlar gerçek hayattaki dev markaları oyunda temsil ediyor, bunların arasında; Mercedes, Ford, Jeep, Dodge, Chevrolet gibi off-road konusunda öncü olan markalar lisanslı olarak yer alıyor. Oyundaki araç yükseltme koleksiyonu sayesinde aracınızın gücünü yükseltirken dilerseniz kişiselleştirebiliyorsunuz.

Tabi ki oyun Gameloft yapımı olunca oyunu oynadığımız süre içerisinde yeni araçlar, pistler ve etkinlikler içeren güncellemelerle dolu olacağını da tahmin etmek zor değil. Online modlar diğer Asphalt serilerinde olduğu gibi oldukça rekabete sahip. Bu rekabetin içinde 8 oyuncuya kadar online aynı anda oynanabilecek yarışlar yer alıyor. Oyunda 5 farklı oyun modu bulunuyor ve 1000’e yakın kariyer ve ustalık meydan okuması etkinlikleri ile sizi çok uzun süre oyalayacak gibi gözüküyor.

En son Şub 14, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Hızlı tempolu oynanış
  • Yüzlerce etkinlik mevcut
  • Tatmin edici içerik
  • Onlarca lisanslı off-road aracı
Eksileri
  • Süzülen kontroller
  • Satın almaya zorlayıcı
  • Wi-fi bağlantısı gerekiyor

Asphalt Xtreme Tanıtım Videosu

Asphalt Xtreme oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Asphalt Xtreme YAPILAN YORUMLAR