Assassin’s Creed Liberation HD PS3 ikon

Assassin’s Creed Liberation HD PS3


PS3’te oynayabileceğiniz en kaliteli grafiklere sahip oyunlardan birisi olan Assassin’s Creed Liberation HD oyunu oynanışı ile oyuncuların beğenisini toplayan bir konsol oyunu. 18. Yüzyıl atmosferini çok güzel hissettiren bir oyun.

Oyun konu olarak Amerikanın eski çağlarındaki devrimini seçmiş. Oyunun hikayesi gayet derin ve oynanış da oldukça geliştirilmiş. Yıl 1765. Amerikan Devrimi’ne yol açan olaylar kuzeyde ısınırken, İspanyol kuvvetleri güneyde Louisiana’nın kontrolünü ele geçirmeyi planlıyorlar – ama henüz her silahı kullanacak ölümcül bir suikastçı olan Aveline ile ilgilenmiyorlar.

Bir Suikastçı olarak Aveline kısa süre sonra kendisini New Orleans’ın kalabalık sokaklarından perili bataklıklara ve antik Maya harabelerine götürecek unutulmaz bir yolculukta bulur. Çalkantılı New Orleans devriminde ve yeni bir ulusun başlangıcında çok önemli bir rol oynayacaktır. Özgürlük için savaşırken, kendisi için değil, hayatı ve umutları ezilmiş olanlar için mücadele verir.

Aveline’in kökeni Afrika ve Fransa’dan geliyor. Aveline olarak düşmanlarınızı avlamak ve yok etmek için yeteneklerinizi, içgüdülerinizi ve silahlarınızı kullanmalısınız.  Bu silahların arasında pala, zehirli dart, kırbaç ve düello tabancaları gibi döneme ait otantik silahlar bulunuyor.

Çığır açan fizik, animasyon ve yenilikçi savaş sistemine sahip AnvilNext motoru sayesinde zengin bir dünyaya gözünüzü açacaksınız. Oyunda oldukça detaylı bir Tree Navigation sistemi bulunuyor. Assassin’s Creed serisinin yeni donanımlarından yararlanan Liberation HD, yüksek dinamik aralık (HDR) oluşturma, yüksek tanımlı ortamlar ve karakterler ile tam bir grafik revizyonu sağlayan güncellenmiş sinema sahneleri gibi grafik iyileştirmeleri sunuyor.

En son Şub 27, 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Geliştirilmiş görseller
  • Vita versiyonundan daha iyi gelen konsol kontrolleri
Eksileri
  • Vita versiyonundaki birçok hata PS3 versiyonunda da mevcut

Assassin’s Creed Liberation HD PS3 Tanıtım Videosu

Assassin’s Creed Liberation HD PS3 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Assassin’s Creed Liberation HD PS3 YAPILAN YORUMLAR