Assault Heroes ikon

Assault Heroes

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 63 / 4,20
Loading...

Bir araba yarışından taktik bir savaş olarak da tanımlayabileceğimiz Assault Heroes, Wanako Studios tarafından geliştirilen ve Sierra ile Konami tarafından yayınlanan bir oyun olarak karışımıza çıkıyor. Oyun online ve offline seçenekleri ile tekli ya da çoklu modda oynanabildiği gibi tek başınıza da oynanabiliyor.

İlk olarak 2006 yılında Xbox Live Arcade olarak tanıtılan oyun daha sonra 2007 yılında pc ve 2010 yılında ps3 için oyunculara sunuldu. Oyun temelde bir araba yarışı olarak görülse de esasen araç üzerine yerleştirilen silahlar ile düşmanların etkisiz hale getirilmesi esasına dayanıyor.

Farklı harita seçenekleri de bulunan Assault Heroes oyununda geri çekilme ya da düşmanı yok etmeden ilerleme şansınız bulunmamakta. Aynı zamanda başarı için oyunda hamlelerinizi hızlı yapmanız ve etkili silahları kullanmanız gerekiyor.

Oyun içerisinde özel silahlar, bonus alanları gibi özel etkinliklerde yer alırken en çok tercih edilen silahlar minigun, flak cannon ve flamethrower olarak öne çıkıyor. Bu silahlardan minigun klasik makineli tüfek olarak kullanılırken, flak cannon yüksek tahribat gücüne sahip bir top olarak tasarlanmış. Flamethrower ise lav ya da ateş püskürten kısa menzilli bir silah olarak kullanılıyor.

Özel silahlar ise el bombası ve nükleer bomba gibi seçenekleri içeriyor. Bu silahlara sınırlı erişim hakkınız olmasına rağmen oyun içerisinde bol miktarda bulabilmeniz mümkün.

Bonus alanları oyunda işaretli yer altı sığınakları olarak tasarlanmış. Fakat burada birçok oyuncunun zorlanması ve bonus alanlarına kolaylıkla ulaşamaması amaçlanmış.

Özetle aksiyon, macera seviyorsanız, silahlar ve araçlar ile aranız iyi ise, Assault Heroes beklentilerinizi karşılayacak bir oyun olacaktır.

En son Kas 17, 2017 tarihinde güncellenmiştir.

Assault Heroes Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista/7
İşlemci : 1.4GHz
Ram : 512MB
Harddisk Alanı : 60 MB
Ekran Kartı : 64 MB
DirectX : DirectX 9.0c
Artıları
  • Çok iyi level ve düşman yapısı
  • Süper silahlar ve güçlendiriciler
  • Kaliteli online Co-op modu
Eksileri
  • Tek oturuşta bitebiliyor

Assault Heroes Tanıtım Videosu

Assault Heroes oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Assault Heroes YAPILAN YORUMLAR
  • alim memmedov
    2 sene önce

    bu oyun nasil yukleniyor