Awesomenauts ikon

Awesomenauts


Awesomenauts oyunu 2 boyutlu olarak oynayabileceğiniz takım tabanlı stratejilere dayanan bir MOBA oyunudur. 3587 yılında çıkan savaşlarda orduların güçlerinin savaşı belirlemek için yeterli olmadığı durumlar söz konusu. Burada iş Awesomenauts isimli evrenin en güçlü savaşçılarına kalıyor. Bunların arasındaki savaşlar evrenin kaderini belirliyor.

MOBA tarzına yabancı olmayanların hızlı bir şekilde adapte olabileceği 3’e 3 mücadeleler oldukça yüksek tempolu olarak sunuluyor. Oyuncu topluluğunun çok büyük olması oyundaki bekleme sürelerini minimuma indiriyor. Oyunun görselleri ise 80 ve 90’lı yılların çizgi filmlerini andıran grafiklerden oluşuyor. Savaşlar ise farklı gezegenlerde ve uzay gemilerinde yer alıyor.

Oyunda karakterlerinize yeni yetenekler ve yeni stratejiler üreterek dövüş arenasında başarılı olabilirsiniz. Her karakterin kendine özgü güçleri ve yetenekleri var ve karakterler geliştirilebiliyor ve özelleştirilebiliyor. Bunun için şu anda kullanabileceğiniz 150’den fazla eşya oyunda bulunuyor ve her geçen gün yenileri ekleniyor.

Arkadaşlarınızla oluşturduğunuz ekibinizle diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Üstelik isterseniz 3 kişiye kadar aynı ekrandan oynayabiliyorsunuz. Tıpkı benzer MOBA oyunlarında olduğu gibi düşmanlarınızın kalesini yıkıp oyunu kazanmaya çalışıyorsunuz. Oyunun sürekli güncellenmesi ve yeni karakterler ve eşyalar eklenmesi ise sürekli takip edeceğiniz ve sıkılmayacağınız bir oyun olmasını sağlıyor.

En son Ağu 10, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Awesomenauts Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7, 8, 10
İşlemci : Çift çekirdek işlemci
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 3.5 GB
Ekran Kartı : 512 MB
DirectX : DirectX 9
Artıları
  • Kısa oyuncu bekleme süreleri
  • Yeni karakter ve eşya güncellemeleri
  • Harika oyun müzikleri
  • 2D ile MOBA'nın eşsiz bileşimi
  • 30'dan fazla seçilebilir karakter
Eksileri
  • Tekrar edici gelebilir

Awesomenauts Tanıtım Videosu

Awesomenauts oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Awesomenauts YAPILAN YORUMLAR