Batman Vengeance ikon

Batman Vengeance

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 92 / 3,83
Loading...

Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan Batman:Vengeance macera türünde bir oyun. Hem bir film serisi hem de bir oyun serisi olarak çok sayıda fanatik ve seveni olan Batman; yeni bir oyunla oyunseverlerin karşısına çıkıyor.

Serinin tüm film ve oyunlarında olduğu gibi konu eskimeyen ve suçun hiç azalmadığı bir şehir olan Gotham City’de geçiyor. Bu denli suçlunun olduğu oyunda hikayemiz Batman’ın daha önceden de alışık olduğu tarzda bir gecede yine klasik şekilde Gotham City’i izlerken duyduğu bir çığlık ile başlıyor. Çığlığı duyduğu yere gittiğinde bir fabrikaya vardığını gören Batman, başucunda bir bomba ve elleri kolları bağlanmış bir kadın ile karşılaşıyor. Bu andan itibaren kontrolü elimize aldığımız oyunda kadını kurtardıktan sonra konular ilerlemeye başlıyor.

Batmobile, Batplane gibi Batman’ın klasikleşmiş ekipmanlarının yanı sıra geçmiş film ve oyunlardan aşina olduğumuz Joker, Batgirl, Freeze ve Poison Ivy gibi bir çok karakter de Batman:Vengeance’de yer alıyor ve bize eşlik ediyor. Bununla birlikte oyunda parça parça filmden kesitler var ve oyunu bitirdiğimizde oyunun yanında bir de film bitirmiş gibi oluyoruz. Bu gerçekten çok güzel düşünülmüş ve Batman gibi filmleri milyonlar tarafından izlenen bir oyun uyarlamasına çok iyi entegre edilmiş.

Grafik ve ışıkların çok iyi tasarlandığı oyunda karakter modellemeleri ise grafiklere oranla zayıf kalmış. Oyunda bulunan videolar çizgi film gibiyken oyuna geçtiğimizde bu çizgi filmi üç boyutlu ortamda yaşıyormuşuz hissi uyanıyor. Oyunda bulunan sesler oldukça iyi. Oyunla bir bütünlük oluşturduklarını ve oyuna farklı bir atmosfer kattıklarını söylemek mümkün. Kontrollerin fena seviyede olmadığı oyunda fareden ziyade klavye ile oyunu devam ettiriyoruz. Batman’in yaptığı klasik hareketler olan ip atmak,ağ atmak gibi tüm aktiviteleri klavye ile yapıyoruz. Oyunda gerekli periyotlarda oyunu kaydetmek olmadığından dolayı bir saat oynadıktan sonra herhangi bir sebeple oyundan çıktığınız taktirde tüm emeklerinizin boşa gitme olasılığı söz konusu.
Son derece zevkli ve kaliteli bir tasarıma ve oynanabilirliğe sahip oyun Batman filmleri ve oyunlarından aşina olduğumuz bir çok durumu yeniden yaşamamıza olanak sağlıyor. Hem Batman fanatikleri hem de macera türünü seven oyunseverlere harika bir deneyim sunan Batman:Vengeance, oynanması halinde çok keyif verecek bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

En son Oca 5, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Eğlenceli dövüş sistemi
 • Batman başarılı bir şekilde modellenmiş
 • 3D Batman dünyası iyi kurgulanmış
 • Batmobile ve Batplane kullanabiliyorsunuz
Eksileri
 • Zıplama özelliği sizi sinir edebilir
 • Bir kaç düşman ile dövüşürken bazı problemler çıkabiliyor

Batman Vengeance Tanıtım Videosu

Batman Vengeance oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

TAVSİYE İÇERİKLER
Batman Vengeance YAPILAN YORUMLAR
 • musta
  1 sene önce

  iyi

 • minecraf portal
  1 sene önce

  oyunu ilk defa oynuycam cok merak ediyorum arkadaşlar

 • asdfghj
  2 sene önce

  guzel oyun xd

 • Hewermazlum
  2 sene önce

  guzel bir oyun>_<