Billiard Masters ikon

Billiard Masters

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 24 / 3,43
Loading...

Bilardo sizin için vazgeçilmez bir aktivite ise Billiard Masters oyunu tam size göre. Bilgisayarda oynayabileceğiniz en iyi eski bilardo oyunlarından bir tanesi olan Billiard Masters, offline oynanan ücretsiz bir oyundur. İnternetten indirdikten sonra keyifle oynayabileceğiniz oyunda farklı seçenekler sayesinde talebinize göre bir oyun yaratmanız mümkün.

Billiard Mastersın en büyük eksisi sadece İngilizce dil seçeneği ile kullanıcıların beğenisine sunulması. Oyunu ilk açıldığında karşınıza her oyunda karşılaşabileceğiniz klasik menü ekranı geliyor. Bu menüde yeni oyun başlatabilir veya kayıtlı bir oyunu yükleyebilirsiniz. Yeni oyun anlamına gelen New Game seçeneğine tıkladığınızda karşınıza oyunda olmasını istediğiniz seçenekler geliyor. İlk seçenek olan oyun modunda ister tek kişilik CPU’ya karşı bir oyun oynayabilir, isterseniz de 2 kişilik seçenekle arkadaşınızla bilardo keyfi sürebilirsiniz. 3. Bir seçenek olarak Training modu ile antrenman yapabilirsiniz. Bu seçimi yaptıktan sonra oyunu oynayacağınız mekanı seçebilirsiniz. 3 farklı ortamda bilardo oyununuzun keyfini sürmeniz mümkün. Daha sonra bilardo toplarının büyüklüğünü ve masanın şeklini seçme imkanı bulunuyor. Son olarak bilardo oyununun 8 top, 9 top, 3 top, 14+1 gibi seçeneklerinden birini seçerek oyunu başlatmanız gerekiyor.

Billiard Masters oyunu başladığında oyuncular sırayla vuruş hakkı elde eder. Burada uygulanan kurallar profesyonel bilardo oyununun kuralları ile bire bir aynı. Oyunda vuruş yaparken Mouse’u kullanıyorsunuz. A tuşuna basarak bilardo masasını yukarıdan görme imkanı yakalayarak vuruş imkanlarınızı değerlendirebiliyorsunuz. Z tuşu ile zoom yapıp vuruşun başarısını artırabiliyorsunuz. B tuşu ile de topun neresini nişan alacağınızı düzenleyebiliyorsunuz. Mouse ile vuruş yaparken de Mouse basılı tuttuğunuz sürece hız barı 100’e kadar dolmakta ve Mouse’u bıraktığınızda vuruş gerçekleşmekte. Klasik bilardo oyunlarından farklı olarak oldukça iyi grafiklere sahip Billiard Masters ile oldukça eğlenceli vakit geçirecek ve bilardo yeteneklerinizi sergileyebileceksiniz.

En son Şub 28, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Billiard Masters Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98/ME/2000/XP/Vista
İşlemci : 233 MHz
Ram : 32 MB
Harddisk Alanı :
Ekran Kartı :
DirectX : DirectX
Artıları
  • Ücretsiz indirme
  • Basit oynanış
  • Çeşitli oyun modları
Eksileri
  • Grafikler eski
Billiard Masters YAPILAN YORUMLAR