BMW M3 Challenge ikon

BMW M3 Challenge


BMW.com tarafından geliştirilen BMW M3 Challenge, BMW M3 serisi arabaları içeren bir araba yarışı oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

BMW M3 serisi birçok araç sever tarafından çok sevilen çok kaliteli arabalar bilinir. E30, E36, E46, E90, E92, E93 ve F80 tarzı modelleri ile efsane olmuş bu seri artık oyun olarak da hayatımıza ve bilgisayarımıza giriyor. BMW tutkunları için vazgeçilmez olacağı kesin olan BMW M3 Challenge, BMW tarafından fanatiklerine bir hediye olarak ve M3 Coupe serisinin tanıtımı amacıyla piyasaya sürülmüş durumda.

Oyunda test sürüş modu, zamana karşı yarış modu, hafta sonu yarış modu ve çoklu oyuncu yarış modu olmak üzere toplamda 4 adet mod bulunuyor. En eğlenceli ve oyuncular tarafından en çok oynanan mod ise çoklu oyuncu modu olarak gösteriliyor. Online olarak dünyanın çeşitli yerlerden çok farklı oyuncularla oynadığınız bu modda, oyun ilk olarak 1000 sürücü ile başlıyor. Daha sonra yarışlar ve bu yarışlarda yapılan elemelerle oyun 14 finaliste düşüyor. 5 ve 25 round arasındaki yarışlarda daha sonra da bu 14 sürücü arasından birinci olan M3 Challenge World Champion turnuvasına katılmaya hak kazanıyor.

Hayranı olduğunuz BMW araçlarla oynayabileceğiniz oyunda grafikler son derece kaliteli ve gerçekçi olarak tasarlanmış. Özellikle güneş ışığının araçlara vurmasıyla aracınızın görünümü çok daha etkileyici ve parlak bir hal alabiliyor. Ayrıca pist ve çevre düzenlemeleri de gayet güzel ve yerinde bir şekilde grafiksel hale getirilmiş. Kontrollerin de rahat ve araca hükmetmeyi sağlayacak şekilde olduğu oyunda müzikler gaza getirici ve sürücüyü oyunun atmosferine çekici tarzda hazırlanmış.

BMW M3 Challange, hem BMW severlere hem de araba yarışı seven oyunseverlere iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

En son Nis 30, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Araçlar gerçek dünyadakine oldukça benziyor
  • Tamamı ile ücretsiz
  • Hoş ses efektleri
  • Multiplayer modu bulunuyor
Eksileri
  • Biraz tekrar edici

BMW M3 Challenge Tanıtım Videosu

BMW M3 Challenge oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

BMW M3 Challenge YAPILAN YORUMLAR
  • huseyn oyunda
    7 sene önce

    guzel iyi kotu degil