BORA ikon

BORA


Yerli MMOFPS oyunu olarak lanse edilen BORA oyununda yurdumuza sızmaya çalışan ajanlara karşı mücadele veren BORA ekibinin mücadelelerine tanık olacaksınız. Oyunun yapımcılığı Türk yapım şirketi Marvy Games tarafından üstleniliyor. Yapımcısı yerli olunca oyunun tüm içeriğinin ve tüm menülerinin Türkçe olması oynanırlığı pozitif etkiliyor.

G.A.B. (Gizli Ajanlar Birliği) isimli örgüt Türkiye’nin yükselişini engellemek için savunma sanayi ve çeşitli alanlarda operasyonlar düzenliyor. G.A.B.’nin BORA-12 keskin nişancı tüfeğinin testlerini yapan bir mühendisi takip etmesi ve mühendisin bunu fark edip rapor etmesi ile artık onlarla savaşacak bir birim kurulmasına karar veriliyor. BORA birliği de bu ajanlara karşı mücadele vermek için kurulan birimin ismi.

Oyun çıkalı henüz çok süre olmamasına rağmen hem grafikleri hem de oynanışı ile oyuncular arasında popülerliğini artırmaya başladı. Özellikle online çok oyunculu silah oyunlarını sevenler bu yeni alternatife balıklama daldı demek yanlış olmaz. Oyunun görsellerine baktığınızda sizde bu duruma hak vereceksiniz.

Yapımcı firmanın açıklamalarından Öde/Kazan sisteminin önüne geçmek için çalışmalar yaptıkları anlaşılıyor. Eğer güç dengesini ödeyenlerin kazandığı bir oyuna çevirmezlerse popüler bir oyun olması önünde hiçbir engel yok. Oyundaki silahlar ve haritalar otantik olarak sadece oyun için geliştirilmiş. Bunların yanı sıra önceden oynadığınız oyunlardaki deneyimlere de oyunda yer vermek isteyen yapımcı ekibi oynadığınız diğer oyunlardaki silah ve haritalarının benzerlerinin oyunda yer alabileceğini belirtiyor.

Eğer yerli yapım MMOFPS oyunları seviyorsanız önereceğimiz oyunlardan birisi: Zula indir

En son Ara 2, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

BORA Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7 (32-bit)
İşlemci : Intel Pentium 4 2.4GHz / AMD Athlon 2800+ 2.3GHz
Ram : 3 GB
Harddisk Alanı : 5 GB
Ekran Kartı : Intel HD 3000 / Radeon HD 6320
DirectX : DirectX
Artıları
  • Türkçe menüler ve içerik
  • Başarılı grafikler
  • Silah çeşitliliği
Eksileri
  • Henüz yok

BORA Tanıtım Videosu

BORA oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

BORA YAPILAN YORUMLAR