Braveland ikon

Braveland

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 15 / 3,00
Loading...

Tortuga Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan Braveland, strateji türünde bir oyun.

Basit oyun mekaniği, doğrusal hikayesi ile eğlenceli bir oyun olan Braveland, altıgen savaş alanına ve çizgisel bir görsele sahip. Oyun, her biri dünyanın farklı bir yeri olmak üzere toplamda üç bölümden oluşuyor. Oyun esnasında kahramanınızı geliştirebiliyor, farklı eserler keşfedebiliyor ve savaş stratejileri öğrenebiliyorsunuz. Her bölümün sonunda bölümdeki en iyi komutanlar savaşıyor ve bu savaşlar elli savaşlık süre içeriyor.

Kasabasına acımasızca baskın düzenlenen mütevazi bir savaşçının oğlu olarak başladığımız oyunda daha sonra zamanla gelişiyor ve oyuna yetenekli bir ordu komutanı olarak devam ediyoruz. Ordu komutanı olarak birliklere sahibiz ve birliklerimizi her şeyiyle biz komuta ediyoruz.

Komuta ettiğimiz birlikler ile düşmanlara karşı savaş verdiğimiz oyunda hikaye, elle çizilmiş bir dünyada gerçekleşiyor ve bir çok ilginç yer ve karakterleri kapsıyor. Oyun boyunca okçular, gözlemciler, şifacılar, yaya askerler, topçular gibi yirmi altı farklı savaşçı ve yaratık ordumuza katılabiliyor. Her savaştan sonra askerlere yüklenmek zorunda kalmıyorsunuz çünkü yaralı orduyu canlandırmak için otomatik olarak altın ödülü alabiliyorsunuz. Ancak bunun yerine kahraman seviyenizi yükseltirseniz yani çok fazla yaralı asker olmazsa ordunuzda savaş sonunda asker satın alabiliyorsunuz bu da size daha fazla savaş alanı kazandırıyor.

Gayet hoş bir görsel deneyim sunan Braveland sesleri ve müzikleri açısından da gayet başarılı. Oyun yoğun şekilde strateji unsurları içerdiğinden dolayı strateji oyunlarında çok fazla deneyimi olmayanlar için bir hayli zor gelebilir. Genel yapısı itibariyle iyi seviyedeki strateji oyuncuları için tasarlanmış da denilebilir.

Braveland kaliteli ve kendisini zorlayacak bir strateji oyunu arayanlar için doğru bir tercih olacaktır.

En son Nis 26, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Braveland Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP SP 3 ve sonrası
İşlemci : 1.7 GHz Dual Core
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 500 MB
Ekran Kartı : 512 MB, NVIDIA GeForce GTX 260, ATI Radeon 4870 HD, Intel HD 3000, veya üzeri
DirectX : DirectX 9.0
Artıları
  • Basit oynanış
  • Başarılı RPG elementleri
Eksileri
  • Çok zorlayıcı değil
  • Orijinal bir fikir değil

Braveland Tanıtım Videosu

Braveland oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Braveland YAPILAN YORUMLAR