Bridge Builder

Bridge Builder

LisansÜcretsiz 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu257 KB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiOcak 28th, 2016
Hemen indir (257 KB)
1870 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Bridge Builder, fizik kurallarını dikkate alarak üstünden geçen yükleri taşıyabilecek güçte köprüler inşa etmeye çalıştığınız köprü yapma simülasyon oyunudur. Oyunda size verilen malzemelerle çeşitli yerleşim yerlerinde çeşitli büyüklüklerde köprüler tasarlayacaksınız. Köprüler bazen bir uçurumun iki yakasını birleştirmek bazen de bir nehrin karşı kıyısına geçmek için inşa edilebiliyor.

Oyunda bir yandan köprüyü yaparken diğer yandan da test edebiliyorsunuz. Testiniz bittikten sonra köprünün üzerinden bir tren geçebilmeli. Tren köprünün bir ucundan diğer ucuna geçtiğinde sonraki bölüme geçiyorsunuz. Tabi ki size sınırlı bir bütçe ve sınırlı materyaller verdikleri için bunu yapmanız her zaman o kadar da kolay olmayacak. Burada fizik bilginizi ve kıvrak zekanızı çalıştırarak bazı çözümler üretebilmeniz gerekiyor. Bazı bölümlerde yaptığınız köprünün altından gemilerin geçebilmesi de gerekiyor. Bölümlerde başarısız olsanız bile size sonsuz deneme hakkı veriliyor ve kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.

Artıları
  • Başarılı fizik dinamikleri
  • Bulmaca çözer gibi
Eksileri
  • Çevre efektleri yetersiz

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Bridge Builder 2 Bridge Builder 2 Daha çok mühendislerin tercih ettiği bir oyun olan Bridge Builder 2 oyununda statik fizik kurallarını da göz önünde bulundurarak sağlam bir köprü..
Professor Heinz Wolff’s Gravity Professor Heinz Wolff’s Gravity Professor Heinz Wolff’s Gravity oyunu Deep Silver firması tarafından geliştirilen puzzle oyunudur. Oldukça zevkli ve zeka geliştirici bir oyun olan Professor Heinz Wolff’s..
Crazy Machines 2 Crazy Machines 2 Crazy Machines 2, Crazy Machines serisinin 2. oyunudur. Oyundaki amaç çeşitli makineler, düzenekler, çılgın deneyler ve icatlar yaparak gelişmektir. Mesela bir duvar..
Köprü Yapma Oyunu Köprü Yapma Oyunu Klasik bir köprü yapma oyunu diyemeyeceğim çünkü klasikleşmiş oyunlardan birisi. Yetişkin ve çocukların severek oynadığı minicik yer kaplayan bir oyun Bridge Builder...
Etiketler:


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :