Cargo Simulator 2021: Türkiye APK ikon

Cargo Simulator 2021: Türkiye APK


Cargo Simulator 2021: Türkiye oyununda ağır yükleri büyük araçlarla Türkiye içindeki lokasyonlara çalışıyorsunuz. Bu lokasyonlar sadece İstanbul ile sınırlı değil, tamı tamına tam 300 ilçe oyunda yer alıyor.

Oyunda multiplayer modu bulunuyor. Bu sayede arkadaşlarınızla oynamanıza imkan tanıyor. Oyundaki yük çeşitliliği de benzer oyunların önüne geçmesini sağlıyor.

Oyunda teslimatları zamanında yaptığınızda para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla yeni çekiciler ve yeni garajlar satın alabilirsiniz.

Cargo Simulator 2021: Türkiye oyununda modifiye seçenekleri de sunuluyor. Aracınızı daha iyi gösterecek ya da daha iyi performans almanızı sağlayacak parçaları satın alabileceğiniz dükkanlar yer alıyor.

Oyundaki tırlar ve kamyonlar mobil cihazlarda oynayabileceğiniz tır oyunları içerisinde en gerçekçi olanlardan. Oyunun fizikleri de gerçekçiliği bozmayacak şekilde.

Oyunda yükleri taşırken trafiğe dikkat edin ve diğer araçlara çarpıp taşıdığınız yükün hasar almasını engelleyin. Yükü ne kadar az hasarla teslim ederseniz o kadar çok para kazanıyorsunuz.

En son Ara 12, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Türkiye'den şehirler
  • Araç grafikleri iyi
  • Modifiye imkanı
Eksileri
  • Daha gerçekçi olabilirdi
Cargo Simulator 2021: Türkiye APK YAPILAN YORUMLAR