Cargo Transport Simulator ikon

Cargo Transport Simulator


Cargo Transport Simulator oyunu sizlere geniş ve açık bir dünyada bir tır şoförü olarak oynama şansı sunan güzel bir taşımacılık simülasyonu oyunu. Tır oyunu indirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan CTS oyunu başarılı grafikleri ve oynanışı ile dikkat çekiyor.

Oyuna sıfırdan bir şoför olarak başlayacaksınız ve şirketinizi en üste çıkarmak için mücadele vereceksiniz. Klasik ve eski bir araçla başladığınız serüveninizde görevleri yerine getirip para kazandıkça daha iyi araçlara geçiş yapabilir ya da mevcut aracınızın özelliklerini geliştirebilirsiniz. Oyunda çok modern araçlar da bulunuyor. Çeşitli yükleri ve çeşitli römorkları taşıyarak para kazanmanız mümkün.

Oyun ücretsiz bir bilgisayar oyunu olmasına rağmen detaylı araç grafikleri dikkat çekiyor. Yollar ve çevre detaylarından çok oyunda kullanacağınız tırların detaylarına önem verilmiş. Kokpitler çok fazla detaylı olmasa bile her aracın farklı bir iç görüntüsü olması yine de oyuna farklılık getirmiş. Oyunda yük ve taşıyıcı çeşitliliğine önem verilmiş. Tomruk, akaryakıt, elektrik trafosu, meyve sebze kolileri gibi farklı yükler taşıyacaksınız ve her yükten kazanacağınız rakamlar da farklı olacak.

Oyunun düzenli olarak güncellenmesi ve yeni yük çeşitleri ve araçlar eklenmesi ise oyundan sıkılmanızın önüne geçecek bir özellik. Aracınız isterseniz manuel isterseniz otomatik vitesli olabiliyor. Oyunda yollar, araçların fizikleri ve sürüş fizikleri gerçekçi olarak ayarlanmış. Araç ve motor sesleri de gerçekçiliği artıracak yönde. Trafik sisteminde kullanılan yapay zeka için de fena değil demek yeterli olur. Oyunda gece gündüz döngüsünün olması, mevsimsellik ve yağış görebilmeniz, benzin istasyonlarından yakıt almanız gibi gerçekçiliği artıran ögeler de mevcut. Bu türün en iyi oyunu kabul edilen ETS 2 kadar iyi olmasa da yine de oynamaya değer ücretsiz bir oyun.

En son Nis 8, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Gerçekçi sesler
 • Fena sayılmayacak yapay zeka
 • Tamamen ücretsiz
 • Detaylı araç grafikleri
Eksileri
 • İnternet olmadan açılmıyor
 • Araç kontrolü biraz zor

Cargo Transport Simulator Tanıtım Videosu

Cargo Transport Simulator oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Cargo Transport Simulator YAPILAN YORUMLAR
 • Fatıh
  2 sene önce

  nolur insin

 • mustafakurtok
  3 sene önce

  tır ounu