Carrier Command: Gaea Mission

Carrier Command: Gaea Mission

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.5 GB
İşletim SistemiWindows XP / Vista / 7
Eklenme TarihiNisan 15th, 2016
Hemen indir (1.5 GB)
2997 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Carrier Command: Gaea Mission oyunu, efsanevi askeri simülasyon oyunu ARMA serisini de yaratan Bohemia Interactive tarafından geliştirilen stratejik bir aksiyon oyunudur. Hem aksiyon oyunlarının hem de strateji oyunlarının unsurlarını bir arada bulabileceğiniz oyun, muazzam büyüklükte açık takımadalar üzerinde oynanıyor.

Asya Pasifik Birliği ve Birleşmiş Dünya Koalisyonu arasındaki katastrofik savaşları konu alan oyunda dünya içinde yaşanmaz hale gelmeye başlamıştır. Tek umut uzak gezegen sistemlerindedir. Taurus gezegeni dünyada azalan su kaynaklarını eski haline getirmek için anahtar konumundadır. Birleşmiş Dünya Koalisyonu ( UEC ) üyesi Lt Myrik bir uzay gemisi ile Taurus gezegenindeki ölü bölgeyi fethetmek için göreve gönderilir.

Oyunun temel özellikleri;

Hikaye tabanlı kampanya : Sarmalayan hikaye çizgisini takip ederek çaylak bir askerken, komutanlığa giden yolda düşmanlarla savaşacaksınız.

Stratejik görevler : Düşman uzay gemilerini yok etmek için stratejik ayarlamalar yapmanız gerekiyor. 30’dan farklı ada ve 6 farklı iklimi olan bölgeyi keşfedeceksiniz.

Üniteleri özelleştirin : Uzay gemisi filonuz için yeni yükseltme ve silahlar seçebilir bunları istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz, ama bir gözünüz yakıt ve cephanede olsun.

Carrier Command: Gaea Mission Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
İşlemci : Intel Core 2 Duo 2.2 GHz veya AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz ve üstü
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 4 GB
Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 8800GT , 512 MB VRAM veya üzeri
DirectX : 9
Artıları
  • Strateji, taktik ve aksiyonu kombine ediyor
  • Güzel grafikler
  • Üniteleri yönetmek kolay
Eksileri
  • Multiplayer seçeneği yok
  • Yol bulma sorunlu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Perimeter Perimeter K-D Lab tarafından geliştirilen ve CodeMasters tarafından yayınlanan Perimeter gerçek zamanlı strateji türünde bir oyun. Gerçek zamanlı strateji oyunlarında genel olarak amaç..
Star Wars: Empire at War Star Wars: Empire at War Star Wars: Empire at War, efsanevi bilim kurgu film serisi Star Wars elementleri ile kurgulanmış gerçek zamanlı strateji oyunudur. Serinin tüm oyunlarında..
Command & Conquer 3 Tiberium Wars Command & Conquer 3 Tiberium Wars Command & Conquer 3 Tiberium Wars efsanevi strateji savaş oyun serisi Command & Conquer’ın nükleer savaşları konu alan oyunudur. 2047 yılında bir gece yarısı..
Universe at War: Earth Assault Universe at War: Earth Assault Universe at War: Earth Assault, Petroglyph Games tarafından üretilen ve gelecekte geçen bilim kurgu ögeleri içeren bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Petroglyph Games..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :