Championship Manager 03 04 ikon

Championship Manager 03 04

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 11 / 3,67
Loading...

Sports Interactive tarafından geliştirilen ve Eidos Interactive tarafından yayınlanan Championship Manager 03/04 menajerlik türünde önemli bir oyun.

Championship Manager serisi, oyunseverlerde bağımlılık yapan ve oyun dünyasında klasikler arasına girmiş bir seri. Okulda, arkadaş ortamında ya da telefonda insanların muhabbetlerine konu olması ve bu derecede fanatiklere sahip olmasının en önemli nedenleri geniş ve gerçekçi veritabanı ile futbol dünyasına ait en iyi bilgilerin yer aldığı oyun olması ve gerçek hayattaki bir menajer ya da teknik direktörün yapabileceklerinin hepsini yapmaya imkan tanıması olarak karşımıza çıkıyor.

Championship Manager 03/04’te dikkati çeken en önemli özellikler ise yapay zekanın serinin diğer oyunlarına oranla çok daha iyi konuma getirilmiş olması. Bununla birlikte kaydedilen maçların tekrar izlenebilmesi, canlı kura çekimi gibi yenilikler de oyunun oynanabilirliğini artırmış ve oyuna son derece tat katmış özellikler olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca menajerlik oyunlarının makus talihi olan yavaşlık konusunda da Championship Manager 03/04 fark yaratmış ve oyunda gözle görülür bir hızlanma sağlanmış. Bu sayede oyun çok daha akıcı hale gelmiş ve zamanın geçmesini çok fazla beklemiyorsunuz.

Championship Manager 03/04 hem CM serisi fanatikleri hem CM oyunlarını uzun süre oynamayanlar hem de daha önce CM ya da menajerlik oyunu oynamamış herkesin kendinden bir şey bulabileceği ve sevebileceği bir oyun. Klasikler arasına girmiş CM serisine Championship Manager 03/04 ile yeni bir klasiğin katıldığını söylemek ise yanlış olmaz. Yapımcı ve geliştirici şirketin aldığı karardan dolayı bundan sonra başka bir CM oyunu çıkmayacak olması da oyuna farklı bir misyon yüklüyor.

Son derece geliştirilmiş, üzerine vakit harcanmış yapay zekası, oyuncuyu içine çeken atmosferi, geniş ve gerçekçi veritabanı ve hızlandırılmış haliyle Championship Manager 03/04, futbol ve menajerlik türünden keyif alan oyunseverler için bir klasik ve kesinlikle oynanması gereken bir oyun.

En son Nis 10, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • 40'tan fazla değişik ligde takım çalıştırabilme imkanı
  • Oyuncular üzerinde kontrol sahibi olabilme
  • Aynı anda ülke takımları da çalıştırabilme
  • Derin antrenman sistemi
  • İzlemesi zevkli 2D maçlar
  • Oyuncular arası ilişkiler
Eksileri
  • Çok sayıda yama gerektiren buglar mevcut
  • Çok çok iyi bilgisayarınız yoksa bekleme süreleri uzun gelebilir
  • İnternetten alınacak futbolcuları bulursanız oyun çok kolay oluyor

Championship Manager 03 04 Tanıtım Videosu

Championship Manager 03 04 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Championship Manager 03 04 YAPILAN YORUMLAR