Chaser Multiplayer ikon

Chaser Multiplayer

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 29 / 4,83
Loading...

Cauldron tarafından masaüstü bilgisayarlarda oynamak için geliştirilen bir FPS oyunu (First Person Shooter – bir kişinin gözünden oynanan oyunlara verilen ad) olan Chaser Multiplayer, kaliteli grafikler, iyi bir oynanabilirlik ve oyunun sahip olduğu cezbedici konusu üzerinden oynanması gibi özelliklerinden dolayı oyun severler için iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor. Gerek hikaye bazlı tek kullanıcılı gerekse de oldukça başarılı çoklu kullanıcı özelliği ile hem oyun düşkünlerine hem de sık olmasa bile oyun oynamayı sevenlere hitap ediyor. Bir çok FPS oyunun aksine, Chaser’ın silahlarının günümüz silahlarının kullandığı gerçek mermileri ateşlemesinden dolayı oyun, oldukça güzel bir gerçekçilik sunuyor.

Hafıza kaybına uğrayan ve geçmişinin peşine düşen ana karakterimiz Chaser’ın geçmişine dönmeye çalışma hikayesiyle başlayan oyunda uzay, gökdelen tepesi, kanalizasyon, deniz gibi çok çeşitli mekanlar bulunuyor. Benzer mekanlar bulunmaması ve oyun ilerledikçe hikayenin akışına kendinizi kaptırıyor olmanız klasik FPS oyunlarında çok karşılaşılmayan bir durum. Bu durum FPS oyunlarını seven ve farklı tecrübeler arayan oyun severler için iyi bir fırsat sunuyor. Ara videolar ve ani hafıza parlamaları ile senaryo ile oyun harmanlanmış ve oyuna bir bilim kurgu filmi havası verilmiş. Hem oyundaki mekanların farklı olması hem de verilen görevlerin anlaşılır ve sade olması oyunu sıkıcılıktan da uzaklaştırıyor ve daha çok oynama isteği veriyor. Oyunda oldukça fazla sayıda silah bulunuyor. Bununla birlikte günümüz silahlarının yanı sıra hikayenin 2044 yılında geçmesinden dolayı modifiye edilmiş ve yakın gelecekte olması muhtemel silahlar da mevcut.

Çoklu kullanıcı ile ister internet istenilirse de LAN üzerinden oyun oynanabiliyor. Çoklu kullanıcı desteği, alanının en iyilerinden olan GameSpy firması tarafından sunulan sunucularla gerçekleştiriliyor. Diğer oyunlardan aşina olduğumuz gibi klasik oyun tipleri olan Deathmatch, Team DeadMatch ve Capture the Flag’in yanı sıra her bir takımın ayrı ayrı belirlenen hedefi yerine getirmeye çalıştığı Shocktroops tipi Chaser Multiplayer’da yer alıyor.

Chaser Multiplayer hikaye bazlı farklı bit FPS oyun tecrübesi edinmek isteyen oyunseverler için iyi vakit geçirebilecekleri ve keyif alabilecekleri iyi bir oyun olarak göze çarpıyor.

En son Ara 10, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Chaser Multiplayer Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP/ 7 / 8
İşlemci : Intel Serisi Pentium III 1133 Mhz ya da AMD serisi Athlon MP
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 1.35 GB
Ekran Kartı : GeForce 4 MX440 / Radeon X550 series
DirectX : DirectX 9

Chaser Multiplayer Tanıtım Videosu

Chaser Multiplayer oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Chaser Multiplayer YAPILAN YORUMLAR
 • Emre
  2 sene önce

  daha yeni indirecem bakalım güzelmi

 • mert
  2 sene önce

  ccccccccccccccccccccccooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk gggggggggggggggggggggggüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllll
  abibence İNDİRİN