Chicago 1930

Chicago 1930

LisansDeneme Sürümü 0TL
DilAlmanca
Dosya Boyutu134 MB
İşletim SistemiWindows 98/ME/2000/XP
Eklenme TarihiNisan 9th, 2016
Hemen indir (134 MB)
3820 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...Loading...

Chicago 1930 oyununun isminden de anlayacağınız gibi Amerika’da bir şehir olan Chicago’nun 1930’lu yıllardaki atmosferini ve şehirdeki suç ortamını konu alıyor. 1930’lu yıllarda Chicago için gangsterler şehri demek doğru olacaktır. RPG tarzında oynanan oyunda isterseniz Don Carmine Falcone’nin öncülük ettiği mafya’yı seçerek ya da Edward Nash tarafından kontrol edilen özel bir polis birimini seçerek başlayabiliyorsunuz.

Eğer Mafya’nın tarafında olmayı seçerseniz oyunda Don Carmine Falcone’nin sağ kolu olan bir mafya üyesi, Jack Beretto ile oynuyorsunuz. Mafya tarafında oynuyorken amacınız tüm düşmanlarınızı yok ederek Chicago’nun kontrolünü kendi mafya ailenizin eline geçirmek. Oyunun başlangıcında Chicago’nun kontrolü İrlanda Mafya’sının Hank O’neal’ın elindedir. Ayrıca Baron lakaplı gizli bir karakter de sürekli olarak Don Carmine Falcone’den para çalmaktadır. Oyunun başlangıcında bunlarla uğraşıyorsunuz ve senaryo dahilinde ilerliyorsunuz.

Eğer Polis olmayı seçerseniz FBI ajanı Edward Nash olarak oynuyorsunuz. FBI başkanlığından aldığınız görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Polis olarak oynarken şehrin kontrolü Don Falcone’nin eline geçmiştir. Siz de onun imparatorluğunu yerle bir edebilmek için yavaş yavaş onun bölgelerinin kontrolünü almaya çalışıyorsunuz. Bu modda Beretto mafyaya hainlik yapan bir köstebek olarak size yardımcı oluyor ama onun da bir düşman olduğunu unutmamanız gerek.

Chicago 1930 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98/ME/2000/XP
İşlemci : Pentium 3 @ 1.2 GHz
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 150 MB
Ekran Kartı : 32 MB
DirectX : 9.0
Artıları
  • Eski filmlere ait jaz müziği çok hoş
  • Başrol ve yan rol karakterleri çok iyi
  • Oynanış çok zor değil
Eksileri
  • Tekrar oynanabilirlik değeri düşük
  • Oyun içi videolar çok bilgilendirici değil

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Mafia 3 Mafia 3 Mafia 3 oyunu serinin ilk 2 oyunundaki başarılı oynanışın üzerine geliştirmeler yapılıp değiştirilen karakterlerle aynı formül üzerinden muhteşem bir aksiyon oyunu olarak..
Omerta: City of Gangsters Omerta: City of Gangsters Mafya oyunları son 2-3 sene içerisinde gerek online gerekse pc oyunları arasında konuları süslemeye devam ediyor. Bu sefer karşımıza TPS tarzında üstten..
Mob Ties Tokyo Mob Ties Tokyo Mob Ties Tokyo oyunu, FPS türünde bir kiralık katil olarak oynadığınız macera oyunudur. Oyunda eski bir Tokyo mafya babası tarafından kiralanan bir..
Made Man Made Man Made Man oyunu SilverBack Studios tarafından 2006 yılında geliştirilen TPS türündeki mafya aksiyon oyunudur. Oyunda mafyaya kabul edilen ve mafya içinde yükselişine şahit..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :