Chicken Invaders 4: Ultimate Omelette ikon

Chicken Invaders 4: Ultimate Omelette

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 39 / 4,33
Loading...

Interaction Studios tarafından geliştirilen ve Betacom (UK) S.A stüdyosunun tarafından yayınlanan Chicken Invaders 4, küçük boyutlu ve eğlenceli bir oyun.

Bir seri oyunu olan Chicken Invaders 4, serinin diğer oyunlarının devamı niteliğinde. Çok güzel bir senaryoya sahip olan oyunda kesilmiş, pişirilmiş, haşlanmış yeryüzünde baskı gören tavuklara karşı, galaksiyi istila eden diğer tavuklar, insanlardan intikam almak için bizlere saldırıyorlar. Biz de bu istilaya karşı içinde bulunduğumuz bölümde uzay gemimizle tavukları ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Yani oyunda tavukları vurarak kızartıyoruz ve hatta vurduklarımızı yiyoruz. Uzay gemimizi farklı lazer silahlarla donatıp seviyemiz ilerledikçe bu silahları güçlendirebildiğimiz oyunda sol üst köşede tavukları vurdukça puanımız birikiyor ve bu puana göre uzay gemimizi ve silahlarımızı güçlendiriyoruz.

30 farklı bonus, 9 harika silah, 20 gizli özellik, 12 yabancı galakside yolculuk, 120 farklı dalgadan oluşan saldırılara karşı 15 madalya kazanarak tavuk avcılığında kariyerimizi güzelleştirebiliyoruz. Oyunda bu kadar çeşitliliğin olması, oyunu sıkılmadan oynamamızı sağlayan önemli bir etmen olarak karşımıza çıkıyor. Oyun sahip olduğu farklı ve ilginç senaryosu ile oynayanlarda adeta bir bağımlılık yapıyor. Bitmek bilmeyen tavuk saldırıları, lazer silahlar, yumurtalar, çeşitli bölümler, güçlü düşmanlar ve daha fazlası oyunun sürekliliğini sağlayarak sıkılmamızı engelleyen diğer etkenler.

3 boyutlu olarak karşımıza çıkan oyunda oldukça kaliteli grafikler bizleri bekliyor. Bunun yanında, 20 dakikalık orijinal müziği ile ses kalitesi de gayet iyi seviyede. Böylece oyun atmosferine çok rahat bir şekilde girebilmek mümkün. Ayrıca oyunda bulunan çoklu kullanıcı modu ile oyunu arkadaşlarımızla oynamamız da mümkün. Bununla beraber tüm dünyadaki yüksek skor tablolarıyla kendi derecemizi de karşılaştırabiliyor olmamız daha yüksek skor elde etmek için bize iyi bir motivasyon sunuyor.

Eğlenceli ve keyifli yapısı, hoş grafik ve müzikleri, kaliteli oynanabilirliğiyle Chicken Invaders 4, oyunseverlere güzel bir alternatif sunuyor.

En son Mar 28, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Chicken Invaders 4: Ultimate Omelette Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Win 95 ve üzeri
İşlemci : Pentium III / Duron 2.0GHz
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 100 MB
Ekran Kartı : GeForce 2 MX 100/200 32MB / Radeon 7000 64mb
DirectX : DirectX 8
Artıları
  • Eğlenceli oynanış
  • Komik yönleri var
  • Boss lar çok iyi ayarlanmış
Eksileri
  • Tekrar eden oynanış

Chicken Invaders 4: Ultimate Omelette Tanıtım Videosu

Chicken Invaders 4: Ultimate Omelette oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Chicken Invaders 4: Ultimate Omelette YAPILAN YORUMLAR