ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush ikon

ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 26 / 3,71
Loading...

Eğlenceli ve heyecanlı bir koşu oyunu arıyorsanız, Minion Rush tam size göre. Baş rolünde minionların olduğu Çılgın Hırsız filmine dayanan bu oyun tüm dünyada en çok tercih edilen mobil oyunlar arasında yer alıyor. Windows 8.1 üzeri işletim sistemine sahip oyuncular oyunu bilgisayarda da oynayabilme şansına sahip. Sevimli ve zeki minionları yöneterek, komedi filmi tadında bir oyun oynayabilirsiniz.

Temelde bir koşu oyunu olan Minion Rush, Çılgın Hırsız 2 filminden esinlenerek geliştirilmiş. Her ne kadar eğlenceli bir oyun olsa da, hareketli ve zeki minionları yönetmek o kadar kolay değil. Zamana karşı yarışmanız gereken bu oyun, oldukça heyecanlı bir kurguya sahip.

Oyundaki temel göreviniz muzları toplamak. Minionları yönlendirerek toplayabildiğiniz kadar muz toplamanız gerekiyor. Ancak bu tek başına yeterli değil. Zira çürüyen muzlar bir süre sonra işe yaramıyor, dolayısıyla muzlar çürümeden dükkandan alışveriş yapmanız gerekiyor. Karakterinizi geliştirmek ve daha çok muz toplamak için de dükkandan doğru itemleri satın almaya dikkat etmelisiniz.

Muzları toplamak da zannettiğiniz kadar kolay değil. Minionlar fabrika bandı, su kayağı gibi hızlı hareket etmeleri gereken yüzeylerde ilerliyor ve önlerinde birçok engel var. Bu engellerden birine çarpmak eli kaybetmenize sebep olabilir. Dolayısıyla daha çok puan toplamak ve oynadığınız seviyeyi kazanmak için hızlı ve dakik olmanız gerekiyor. Doğru itemleri satın almak da muzları zamanında toplamak kadar önemli.

Oyunda oldukça eğlenceli bir grafik ve ses düzeni var. Görsel detaylar oldukça iyi işlenmiş. Görüntü ve ses efektleri de oyunu eğlenceli kılıyor. Elektrik akımı, su akıntısı, arabalar, roketler gibi cisim ve efektler oyunu daha keyifli kılmış. Oyunu bilgisayar performansı ile oynamak bu görüntü kalitesini ortaya çıkaracaktır.

En son Mar 18, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Sevilen animasyon filmi karakterleri
  • Hızlı tempolu oynanış
  • Farklı oyun temaları
Eksileri
  • Güncellemeler Windows versiyonuna hemen gelmeyebiliyor

ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush Tanıtım Videosu

ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

ÇILGIN HIRSIZ: Minion Rush YAPILAN YORUMLAR