Çılgın Tarla Balık Zamanı ikon

Çılgın Tarla Balık Zamanı


Öncelikle şunu belirtmekte fayda var oyunun ismini Türkçe olarak görüp de aldanabilirsiniz, oyun İngilizce’dir. Fakat oyundaki dil az çok oyunlardan İngilizce’ye aşinaysanız eğer anlayabileceğiniz türdendir. Zaten oyun düşük boyutlu olduğu için detaylı yazılar ve açıklamalar okuyup, çevirmenize gerek kalmayacak. Fren Frenzy şirketi tarafından çıkarılan 110 Mb’lık bu eğlenceli balık tutma oyununda sürükleyici bir oyun yapısı ile karşılaşacaksınız.

Oyunda sadece balık tutmayacaksınız, tuttuğunuz balıkları aynı zamanda havuzunuza koyup besleyebileceksiniz. Böylelikle de onlar büyüdüğünde daha yüksek fiyatlara satabileceksiniz. Binlerce farklı türden balık sayesinde oyun size daha gerçekçi gelecektir. Güzel çizimlerde oyunu oynarken hiçbir zaman gözlerinizi ağrıtmayacak ve uzun süreler kaliteli vakit geçirmenize yardımcı olacak. Grafik özelliklerine değinecek olursak oyun hemen hemen her bilgisayarda ve işletim sisteminde çalışmaktadır. Buna oyunu indirmeden önce emin olabilirsiniz.

Balık tutmada uzmanlaşmak bu oyundaki en önemli ihtiyacınızdır. Uzmanlaştıkça yeni oltalar ve misinalar alabilmektesiniz. Bu sayede de daha büyük balıkları avlayabileceksiniz. Oyunda balık tutacağınız gölün adı ise Scarlett’tır. Eğer balık tutmayı çok seviyor, fakat işlerinizin yoğunluğundan dolayı bir baraja, göle ya da deniz kıyısına gidemiyorsanız bunu evinizde keyifli bir halde yapabilirsiniz. Emin olun bu oyunu oynarken gerçek hayattaki gibi balık tutmadan keyif alacaksınız. Bazı ender bulunan balıkları avladığınızda da size ödüller verilecektir. Bu ödüllere istediğiniz zaman ödül sayfasından göz atabilirsiniz. Ne kadar profesyonel bir balıkçı olduğunuzu göstermenin tam zamanı.

Tatlı su levrekleri, sazanlar, alabalıklar, bunların yanında adını henüz daha hiç duymadığınız yabancı ülkelerde bulunan balıklar bu oyunda sizleri beklemektedir. Balık tutmak kadar insana huzur veren ve güzel vakit geçirten başka bir uğraş daha olamaz. Eğer siz de benimle aynı fikirdeyseniz bu oyunu bir indirin ve damarlarınıza kadar bu sakinliği ve zevki hissedin. 110 mb eminim ki sizin için hiç de sorun olmayacak bir indirme boyutudur. Sadece bir kaç dakika içerisinde inecek ve size saatlerce hatta günlerce keyifli vakit geçirtecektir. Hadi o zaman ne duruyorsunuz, bol şanslar ve rastgele!

En son Kas 26, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Çılgın Tarla Balık Zamanı Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 2000/XP/Vista/7
İşlemci : 800 Mhz
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 100 MB
Ekran Kartı : GeForce 6200 / Radeon Xpress 1200 Series
DirectX : DirectX 8.0
Artıları
  • Süper bir sular dünyası teması
  • Ciddi miktarda oynanabilir içerik
  • Zorluk seviyeleri iyi ayarlanmış
Eksileri
  • Bazı bölümlerde hatalar olabiliyor

Çılgın Tarla Balık Zamanı Tanıtım Videosu

Çılgın Tarla Balık Zamanı oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Çılgın Tarla Balık Zamanı YAPILAN YORUMLAR