CoD Warzone Sezon 3 En İyi Silahlar ve Loadout Dizilimleri

CoD Warzone Sezon 3 En İyi Silahlar ve Loadout Dizilimleri

CoD Warzone Sezon 3 En İyi Silahlar ve Loadout Dizilimleri

Call of Duty Warzone Season 3 sonunda başladı, bu yüzden yeni haritayı keşfetme, tüm hilecileri nasıl yeneceğinizi keşfetme ve en önemlisi, yenilenen metadaki en iyi silah kombinasyonlarını bulmak için tüm silahları deneme zamanı.

Warzone ekibi battle royale cephaneliğini Verdansk haritasının yanında birkaç silahı zayıflatarak, diğerlerini parlatarak ve birkaç yeni silah ekleyerek bombalamaya karar verdi. Kısa bir süre sonra ilk defa, Warzone metası tamamen “tahmin edilemez” gibi görünüyor.

Yine de, en iyi genel seçenekler olarak kendilerini paketten hızla ayıran birkaç silah olduğu zaten açık. Dolayısıyla , çeşitli yeni ve geliştirilmiş silahları denemek için çok fazla zaman harcamak zorunda kalmadan Warzone Season 3’e girmeyi düşünüyorsanız, işte şu anda oyundaki en iyi 10 silahına hızlı bir bakış.

Call of Duty Warzone Sezon 3: En İyi Silahlar

FFAR 1

FFAR 1

FFAR 1, Sezon 3’te de yer alan baskın bir silah ve daha önce olduğundan oldukça sıkı bir şekilde hazırlanmış, eklentilerinde yapılan değişiklikler, silahın hala oyundaki en can sıkıcı silahlardan biri olduğu anlamına geliyor. Silah biraz hantal olabilir ama konu hasar vermekse en iyi seçeneklerden biri olduğu su götürmez bir gerçek.

Muzzle:  Infantry Compensator
Barrel: 19.5″ Reinforced Heavy
Stock: Raider Stock
Underbarrel: Field Agent Grip
Ammunition: STANAG 50 Rnd

Grau 5.56

Grau 5.56

Grau 5.56, bir süredir sağlam olan ve en yakın rakiplerine biraz daha fark atan, son değişikliklerden dolaylı olarak yararlanan silahlardan bir diğeri.

Grau’nun sunduğu en büyük avantaj, yakın-orta menzilli savaş senaryolarında da dağılmayan bir AR ile daha uzun mesafelerde tutarlı bir şekilde savaşma yeteneğidir. Tam keskin nişancıya gitmeden uzaktan oynamak istiyorsanız, bu silah en iyi seçeneklerinizden biridir.

Muzzle: Monolithic Suppressor
Barrel: Tempus 26.3″ Archangel
Laser: Tac Laser
Underbarrel: Commando Foregrip
Ammunition: 60 Round Mags

M13

M13

Çok yönlülüğün fark yarattığı bir oyunda, M13’ün neredeyse her senaryoda kullanışlı olması onu hala Warzone’daki en iyi silahlardan biri yapıyor.

M13 hakkında söyleyebileceğimiz en kötü şeylerden biri, yakın dövüş durumlarında neredeyse hiç de iyi bir seçenek olmamasıdır, ancak bu silahın kararlılığı ve tutarlılığı, çoğu silahlı çatışmada genellikle yanınızda oldukça kendinden emin hissedeceğiniz anlamına gelir.

Muzzle: Compensator
Barrel: Termpus Marksman
Laser: Tac Laser
Optic: Integral Hybrid
Ammunition: 50 Round Mags

Krig 6

Krig 6

Bu silahın en iyi silahlar listesinde olması tartışmalara sebep olabilir ama sebebini açıkladığımızda bize hak vereceksiniz. Silahın hasar oranı değişmemiş hatta bir miktar düşmüş ama headshot çarpanı o kadar çok artırılmış ki dağa bayıra ateş ettiğinizde bile headshot yapma şansınız oluyor.

Muzzle: Agency Suppressor
Underbarrel: Field Agent Grip
Ammunition: 45 Rnd
Barrel: 19.7” Ranger
Optic: Axial Arms 3x

PPSh-41

PPSh-41

PPSh-41 oyundaki en iyi SMG (Makinalı Tabanca) diyebiliriz. Hasar yönünden biraz zayıflıkları olsa da ateş etme hızı ve şarjör kapasitesi onu asla es geçmemeniz gereken silahlar kategorisine sokuyor. Bu kadar çok mermiyi bu kadar hızlı atmanızı sağlayınca gözünüze az hasar veriyormuş gibi görünmeyecek.

Muzzle: GRU Suppressor
Barrel: 7.4″ Task Force
Stock: Raider Stock
Ammunition: 55 Rnd Mag
Rear Grip: Serpent Wrap

Mac-10

MAC-10

Mac-10 ve LC10 şu anda yaklaşık aynı seviyede performans gösteriyor, ancak itme gücü arttığında, çoğu Warzone oyuncusu hala tercihini Mac-10’dan yana kullanıyor.

Yakın menzilli dövüş dışında herhangi bir şey için bu silaha başvurursanız muhtemelen hayal kırıklığına uğrayacaksınız, ancak bu senaryolarda ne kadar iyi performans gösterdiğini göz önünde bulundurarak, bundan çıkardığınız şeyle uzun süre hayal kırıklığına uğrayacağınızdan şüpheliyiz.

Muzzle: Agency Suppressor
Barrel: 5.9″ Task Force
Underbarrel: Field Agent Grip
Magazine: Salvo 53 RND Fast Mag
Stock: Raider Stock

Kar98k

Kar98k

Silahın uzun menzilli düellolarda mükemmel olmayan bir keskin nişancı tüfeği olduğu göz önüne alındığında, Kar98’i tavsiye etmek her zaman biraz tartışmalıdır. Aslında Kar98 pek çok açıdan ideal bir uzun menzilli silah değil.

Ancak Kar98, sıcak bir çatışma anında, rakibinizin daha silahını çekemeden savaşları kazanmak için kullanabileceğiniz nadir keskin nişancı tüfeklerinden biridir. Bununla atışlarınızı dikkatlice seçmeniz gerekecek, ancak bu keskin nişancı yaşam tarzına bağlı kalmanızı gerektirmeyen daha uzun menzilli bir seçenek olarak, benzersiz ve güçlü bir silah.

Muzzle: Monolithic Suppressor
Barrel: Singuard Custom 27.6″ Barrel
Stock: FTAC Sport Comb
Optic: Sniper Scope/Cronen C480 Pro
Laser: Tac Laser

HDR

HDR

İlk raporlar, yeni İsviçreli K31’in kısa sürede kendisini herhangi bir keskin nişancı kademesi listesinin en üstünde bulabileceğini öne sürüyor, ancak HDR, yaptığı şey için hala daha “kanıtlanmış” bir seçenek olduğu düşünüldüğünde, şu an için onay alıyor.

Basitçe söylemek gerekirse, bu yavaş, ağır ve yıkıcı bir uzun menzilli silahtır. Büyük vurur ve büyük ıskalar, ancak yüksek mermi hızı, bu silahla hareketli hedefleri vurmanın, benzer işlevsellik sunan diğer bazı keskin nişancı tüfeklerinden biraz daha kolay olduğu anlamına gelir.

Muzzle: Monolithic Suppressor
Barrel: 26.9″ HDR Pro
Stock: FTAC Champion
Optic: Thermal Sniper Scope/Thermal Dual Power Scope
Ammunition: 7 Round Mags

En son Nis 28, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

CoD Warzone Sezon 3 En İyi Silahlar ve Loadout Dizilimleri YAPILAN YORUMLAR