Code of War ikon

Code of War

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 73 / 4,29
Loading...

Code of War, Extreme Developers tarafından geliştirilen mobil bir oyundu ama artık oyunu Windows 10 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda da oynayabileceksiniz. Oyun tamamen ücretsiz sunulan online bir nişancı oyunu.

Oyun size gerçekçi fizik unsurları ile modern 3D grafikleri birleştirerek güncel ve çok sayıda silah seçimi yapabileceğiniz yoğun aksiyon içeren dinamik savaşlar vaat ediyor. Birbirinden farklı savaş alanlarında farklı savaş stratejileri üreterek kamuflaj ve etiketler kullanarak başarılı olmaya çalışacaksınız.

Code of War oyununda dünyanın hemen hemen her yerinden oyuncularla liderlik tablolarında üst sıralara yerleşmek için mücadele ederek yeteneklerinizi kanıtlama şansına sahipsiniz. Arkadaşlarınızı oyuna davet edip onlarla oynayarak ustalık ve becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Oyundaki denge sistemi sayesinde yeni başlayan oyuncuların ustalaşmış profesyonel oyuncularla mücadele etmesine şans tanınıyor.

Oyunda bireysel olarak savaşabileceğiniz gibi takımlar arasında Counter Strike tarzı modlar da bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra günlük görevlere katılarak askerinizin özelliklerini geliştirebilirsiniz. Düzenli olarak yayınlanan turnuvalara katılıp derecelere girerek daha büyük ödüller kazanabilirsiniz. Oyunda oyun içi sohbet sistemi bulunuyor. Oyunun kontrolleri oldukça sezgisel ve alışması çok çok kolay. Oyunun diğer mobil platformlarla birlikte oynanması sizi yanıltmasın bu rekabet düzeyini hiç etkilemiyor. Özellikle oyunu mobilde oynayanlar için çok üst düzey grafikler ve düzgün bir oynanış söz konusu. Oyunun göze çarpan en büyük eksisi ise öldükten sonra tekrar dirilmenizin 30-50 saniye sürebilmesi.

En son Ara 31, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Güncel ve modern silahlar
  • Oturmuş denge sistemi
  • Cihazlar arası geçiş
Eksileri
  • Tekrar dirilme uzun sürüyor
  • Bazı küçük hatalar mevcut

Code of War Tanıtım Videosu

Code of War oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Code of War YAPILAN YORUMLAR
  • suleyman
    3 sene önce

    selam oyun çok güzel