Combat Arms Europe ikon

Combat Arms Europe

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 59 / 4,92
Loading...

Bir Güney Kore firması olan Doobic Game Studios tarafından geliştirilen ve Nexon tarafından yayınlanan Combat Arms: Europe çoklu kullanıcı ile online olarak oynanabilen, FPS yani oyunu kahramanımızın gözünden oynadığımız türde bir savaş oyunu.

Aynı zamanda bir oyun serisi olan Combat Arms’ın Avrupa versiyonu olarak geliştirilen ve tasarlanan oyun sadece Avrupa ülkeleri için özel olarak tasarlansa da daha sonrasında Combat Arms Global ile birleşmesiyle daha geniş bir alanı oyunculara sunuyor. Bu birleşmeyle birlikte oyuna birkaç adet daha Güney Amerika ülkesi eklenmiş durumda.

Daha önce bir çok oyunseverin beğenerek oynadığı Counter Strike, Call of Duty ve Mission Against Terror gibi oyunlara benzer bir oyun alanına sahip olması oyunseverlerin oyuna hızlı bir şekilde adapte olmasını da beraberinde getiriyor. 10 milyon civarında kayıtlı oyuncusu bulunan seride çok farklı seviyede ve farklı özelliklere sahip oyuncularla güzel bir oyun deneyimi yaşamak da mümkün oluyor. Silahlar, silah eklentileri ve aksesuarların bulunduğu oyunda Black Market adı verilen bir marketten çeşitli ekipmanlar almak da mümkün.

LithTech Jupiter oyun motoru kullanılarak geliştirilen oyunda grafikler bir savaş oyunu için gayet iyi durumda. Yapılan modellemeler ile oyundaki gerçekçilik gayet iyi seviyeye getirilmiş. Aynı zamanda kontroller de oldukça rahat. Hem daha önce çeşitli savaş oyunlarını oynamış olanlar hem de savaş oyunlarını çok fazla oynamayanların oyuna rahat bir şekilde adapte olabilmesi oyunun hitap ettiği kitlenin son derece geniş olmasını sağlamış. Böylece çok fazla oyun oynamayan arkadaşlarınızın da oyuna alışmasını ve beraber oynamanızı sağlayabilirsiniz.

Combat Arms Europe, online olarak oynanabilme, kalite grafikler ve efsane olmuş Counter Strike tarzı oyunlara benzer yapısı ile FPS şeklinde bir savaş oyunu oynamayı düşünen oyunseverler için iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

En son Nis 5, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Başlaması ve oynaması kolay
  • Çok sayıda oyun modu ve harita
  • Yeni oyuncular iyi bir para ile başlıyor
  • 300'den fazla eşsiz silah
  • Başarım sistemi
Eksileri
  • Nakit dükkanı çok dengesiz
  • Anti-hile sistemi zayıf

Combat Arms Europe Tanıtım Videosu

Combat Arms Europe oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Combat Arms Europe YAPILAN YORUMLAR