Combat Mission Afghanistan

Combat Mission Afghanistan

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu354 MB
İşletim SistemiWindows XP / Vista / 7
Eklenme TarihiNisan 9th, 2016
Hemen indir (354 MB)
1843 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Combat Mission Afghanistan, Afganistan ve Rusya arasında geçen savaşı iki farklı periyotta ele alan bir strateji oyunu. Bu savaşlar 1980 – 1982 ve 1985 ve 1987 arasında yaşanan savaşlar. Her bir periyot oyunda karşımıza bir kampanya olarak çıkıyor. Bu iki kampanyada ve bu kampanyaları aratmayan 10 görev ile oldukça dolu bir oyunla karşılaşacaksınız. Ayrıca oyunda bulunan editör sayesinde yeni görevler ve haritalar oluşturabiliyorsunuz.

Combat Mission Afghanistan sadece bir ek görev paketi değil, geliştirilmiş savaş motoru üzerinde yeni üniteler, yeni silahlar ve yeni bölgeler ile yepyeni bir oyun gibi duruyor. Oyuncular Sovyetler Birliği’ni seçebilecekleri gibi Afganistan tarafını da seçebiliyorlar. Herhalde daha önce hiçbir oyunda Afganistan ile bir savaşa katılmamışsınızdır, oyunu bunun için de tebrik etmek gerekiyor.

Bu oyunda ilk defa karşımıza çıkan bazı özellikler daha var, aktif defans sistemi ile gelen füzeleri otomatik olarak etkisiz hale getiren T-55AD ve T-62D sistemlerini kurabiliyorsunuz. ZSU-23 Shilka ve Kamaz ZU-23 gibi, çoklu namlulu taramalı silahlar yer alıyor. Su ve kar kaplı zeminlerde savaşma da bu oyunla birlikte seriye eklenmiş. Exit Zones adında yeni bir çeşit görev de serinin bu oyununda ilk defa karşımıza çıkıyor.

Combat Mission Afghanistan oyunu her ne kadar size Afganistan’ı seçme imkanı sunsa da, oyun tamamen Sovyet tarafın gözünden kurgulanmış, silah ve araç çeşitliliğine baktığımızda ağırlıklı olarak Sovyet yapımı olduklarını göreceksiniz.

Combat Mission Afghanistan Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
İşlemci : Pentium IV 1.8 GHz veya eşdeğer AMD işlemci
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 1 GB
Ekran Kartı : 32 MB, GeForce 5200 veya Radeon 9200
DirectX : 9
Artıları
  • Tarihsel senaryo
  • Başarılı görev yapısı
Eksileri
  • Yetersiz grafikler

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Combat Mission Fortress Italy Combat Mission Fortress Italy Combat Mission Fortress Italy oyununda 1943 yılında Sicilya’da geçen Amerikan işgalinin konu alındığı bir savaş oyunu sizi bekliyor. Oyunda Almanlar, İtalyanlar ve..
Combat Mission: Battle for Normandy Combat Mission: Battle for Normandy Combat Mission: Battle for Normandy oyunu tarihi Normandiya çıkarmasını konu alan bir strateji oyunudur. Er Ryan’ı Kurtarmak filminden hatırlayacağınız Normandiya cephesi gerçekten..
Combat Mission Shock Force Combat Mission Shock Force Combat Mission Shock Force, Battlefront.com tarafından geliştirilen ve Paradox Interactive tarafından yayınlanan gerçek zamanlı strateji türünde bir oyun serisi olan Combat Mission..
Combat Mission 3: Afrika Korps Combat Mission 3: Afrika Korps Combat Mission 3: Afrika Korps, Battlefront.com tarafından geliştirilmiş ve CDV tarafından yayınlanmış strateji ve savaş türünde bir video oyun. 2. Dünya Savaşı’nı..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :