Command Conquer Red Alert 3

Command Conquer Red Alert 3

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.8 GB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiKasım 28th, 2015
Hemen indir (1.8 GB)
2471 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...Loading...

Avrupa ülkeleriyle Rusya arasında geçen gizli savaş hazırlıklarına Red Alert 3 oyununda bir de Japonya yer alacaktır. Ülkeler arasında kıyasıya maddi rekabet kendisini soğuk savaşa sürükleyip birbirleri arasında mücadele etmeye itmiştir. Elinizde yer alacak haritalarla düşmanlara karşı planlarınızı ve konumunuzu belirleyeceksiniz. Düşman askerlerine oyunun bu sürümünde paraşütle inerek bomba bırakma ve onları düşman birlikleri ortadan kaldırma şansınız olacak.

Savaş bölgelerinizi ve üstlerinizi belirledikten sonra karadan, denizden ve havadan düşmanlarla mücadele edecek bazen taarruza geçecek bazen savunma yapacaksınız. İtilaf devletlerinin atacakları bombaları havada imha etme şansınız da olacak. Bu tür durumlara karşı hızlı düşünüp savunma kuvvetinizi en üst noktaya çıkartmalısınız.

Savaşın derinliklerinde birbirine düşman olan Japonya ve Rusya’nın keskin nişancılarına da şahit olacaksınız. Rusya’nın keskin nişancısı Natasha Japonya’nın ki ise Yuriko Omega’dır. Özellikle Japonya’nın bu önemli askeri silahı olmamasına rağmen Rusya için büyük tehdit oluşturuyor çünkü düşünceleri düşman tarafına silah olarak gitmektedir yani aklından geçirdiği bombaları ve silah çeşitlerini oluşturup Rusya’ya gönderebilmektedir. Demo sürümünü indirebileceğiniz Command Conquer Red Alert 3 oyunu 2Gb gibi yüksek bir boyuta yakın olmasına karşı emin olun indirilmeye değecek bir oyundur.