Conflict: Desert Storm 2

Conflict: Desert Storm 2

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu216 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiAralık 20th, 2015
Hemen indir (216 MB)
3709 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(7 votes, average: 4,43 out of 5)
Loading...Loading...

Conflict: Desert Storm 2 oyunu tactical shooter tarzında başarılı bir video oyunudur. Oyun bu türde oyunların başarılı bir şekilde geliştirilmesi ile adını duyuran Pivotal Games tarafından geliştirilmiş ve serinin 2. oyunu olmuştur.

Oyunda 1. Körfez Savaşı sırasında Irak’ta Bağdat’ta görev alan Britanya 22 SAS ve Amerikan Delta Force timlerinin 4 üyesinin savaş içerisindeki maceralarına konuk olacaksınız. Bunun için oynayabileceğiniz 10 ana görev bulunuyor. Oyunda takım halinde ilerliyorsunuz fakat siz takımdan bir kişiyi yönetebiliyorsunuz. Oyunda düşmanınız Irak Ordusu. İsterseniz düşmanlarınıza gizli bir şekilde yaklaşıp işlerini bitirmeye çalışabilir, isterseniz uzaktan pusuya yatıp onları sniper ile indirmeye çalışabilirsiniz. Oyunda sadece size verilen silahları değil çevreden ve düşmanlardan elde ettiğiniz silahları da kullanabiliyorsunuz.

Oyun günümüze göre biraz eski durabilir ve grafikleri pek tatmin etmeyebilir ama uzman bir ekip tarafından oluşturulmuş hikayesi ve iyi kurgulanmış görevleri ile oynanmayı hak eden bir oyun.

Artıları
  • Basit ateş etme ve nişan alma mekaniği
  • Arcade dozu yüksek
Eksileri
  • Tekrar edici oynanış
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :