Conflict Vietnam ikon

Conflict Vietnam

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 15 / 5,00
Loading...

Conflict Vietnam oyununda 11 yıl süren ve 3 milyondan fazla insanın hayatını kaybettiği Vietnam çatışmalarını konu alan ve 4 kişinin Vietnam’da geçirdiği birbirinden korkunç 28 günü işleyen bir oyundur.

1968 yılında geçen oyunda bu dört asker düşman hatlarının sınırında hiçbir destek olmadan karanlıkta mahsur kalmışlardır ve bir çıkış yolu aramaktadırlar. Bu 4 askerin de amacı savaşı kazanmak değil evlerine sağ salim dönebilmektir. Bunun için kurtulmaları gereken 100 millik bir uzaklık bulunuyor ve bu uzaklık boyunca karşılarında hep düşman olacak. Her askerin farklı özelliklerini kullanarak görevlere bir nebze de olsa taktik ve strateji katılmış. Bazı bölümlerde bubi tuzakları çözebilmek için birisinin özelliği öne çıkarken birisinin farklı bir silahtaki uzmanlığını farklı bir görevi geçmek için kullanabiliyorsunuz.

Oyunda Ghost Town, Bad Moon, The Sacred Statue ve Air Mobile gibi 14 muazzam farklı görev ve Vietnam ormanlarının derinliği yer alıyor. Bu tip savaş oyunlarının büyük bir çoğunluğu 2. Dünya Savaşını konu alıyor. Vietnam’ın ormanlarında savaşmak 2. Dünya Savaşının atmosferinden sıkılanlara değişiklik olarak gelebilir. Oyunu hem TPS hem de FPS olarak oynayabilmeniz bir diğer artısı olarak göze çarpıyor.

Oyunun grafikleri bir kaç nokta dışında gayet iyi. Konsoldan PC’ye gelen oyunların genelinde rastladığımız ufak tefek grafik ve kaplama hataları Conflict Vietnam oyununda da mevcut. Düşmanların yapay zekasının çok iyi olduğunu söyleyemeyiz. Genellikle saklanıp gizlenmeden size saldırdıkları için pek zeki oldukları söylenemez.

En son Oca 6, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Conflict Vietnam Tanıtım Videosu

Conflict Vietnam oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

TAVSİYE İÇERİKLER
Conflict Vietnam YAPILAN YORUMLAR