CrossFire: Legends ikon

CrossFire: Legends


CrossFire: Legends oyunu Tencent Games tarafından mobil cihazlar için geliştirilen Battle Royale türünde bir online hayatta kalma oyunudur. Tencent Games daha önce bu türün en iyi oyunu olarak kabul edilen PUBG oyununun da yapımcısıdır. Oyun e-spor kapsamında 5’e 5 zorlu mücadeleler de sunuyor.

Oyunun pc versiyonunu oynayanların da bildiği gibi en iyi MMOFPS oyunlardan birisi olarak görülüyor. Bilgisayarda oynadığınız oyunla birebir aynı diyemeyiz ama mobil için çok iyi bir şekilde optimize edildiğini söylemek yanlış olmaz. Zaten oyunun mobil sürümünü de masaüstü sürümünü geliştiren ekip geliştirdiği için aynı kaliteyi yakalamaları sürpriz olmamış. Counter Strike benzeri oynanışı ve PUBG tarzı hayatta kalmaya çalışma ortamı ile mobilde yeni bağımlılığınız olacak CrossFire: Legends oyunu ortaya çıkmış.

Oyunda bulunan PvP modlar arasında 120 oyuncuya kadar aynı haritada hayatta kalmaya çalıştığınız battle royale mod, yıkım modu ve takımlar halinde ölüm maçı modu yer alıyor. Oyunun grafikleri ve kolay oynanışı mobilde oynayabileceğiniz herhangi bir FPS oyunla aynı kalitede veya daha iyi görünüyor. Oyunda ekranı yatay şekilde oynuyorsunuz ve ekranın sağında ateş ve nişan alma joystick’i sol tarafta ise kontrolleri sağladığınız hareket joystick’i bulunuyor. Kontroller de sizi çok zorlamayacak kadar kolay ama aynı zamanda uzman oyunculara hitap edecek derecede hassas. Oynanabilir bir çok harita sunulan CrossFire: Legends oyununda kendi karakterinizi ve sahip olduğunuz silahları da kişiselleştirebiliyorsunuz.

En son May 3, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Başarılı kontroller
  • Düşük özellikte telefonlarda dahi çalışıyor
  • Akıcı oynanış
Eksileri
  • Türkçe dil desteği bulunmuyor
  • PvP kısımlarında biraz daha uğraşılması gerekiyor

CrossFire: Legends Tanıtım Videosu

CrossFire: Legends oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

CrossFire: Legends YAPILAN YORUMLAR
  • bahadur
    4 sene önce

    cok guzel