Darwin Project ikon

Darwin Project


Darwin Project son dönemin popüler oyun türü olan Battle Royale türünde oynayabileceğiniz online bir hayatta kalma oyunu. Ama bu oyunda 100 kişi değil de 10 kişi sonuncu kişi hayatta kalana kadar ölümüne savaşıyor. Kuzey Kanada Dağlarında çok soğuk ve buzlarla kaplı bir arazide düşmanlarınızı alt edebilmek için çevreyi iyi keşfedip sınırlı sayıda sunulan ekipman ve silahları bulmalısınız. Oyun tarz olarak Açlık Oyunları sinema filmine çok benzetiliyor.

Oyunda bir televizyon programının yarışmacılarından birisisiniz ve program 10 kişinin buzla kaplı dağlarda birbiri ile savaşıp bir kişinin hayatta kalmasını amaçlayan bir program. Burada düşmanlarınız kadar tehlikeli ve ölümcül olan bir diğer şey ise soğuk hava. Diğer oyunlardan değişik ekipmanlar ve elektronik parçalar bulunuyor. Bu parçaları toplayıp birleştirerek ortaya enerji kalkanları gibi değişik şeyler çıkarabiliyorsunuz.

Oyunda tek kişi olarak tüm diğerlerine karşı savaşabileceğiniz ve doğaya karşı ayakta kalmaya çalıştığınız modlardan tutun da bu televizyon şovunun direktörlüğünü yaptığınız oyun moduna kadar çeşitli modlar bulunuyor. Oyunun Battle Royale modunda daha küçük haritalar ve daha az kişi bulunduğu için bu türdeki diğer oyunlara oranla daha hızlı tempolu ve daha çabuk biten maçlara sahne oluyor. Oyunun görselleri Fortnite tarzında kendine has çizgi filmi andıran grafiklerden oluşuyor. Sesler ise oyunu tamamlar düzeyde.

Oyun Modları

 • 10 Man Battle Royale : 10 kişi son kişi hayatta kalana kadar ölümüne savaştığınız klasik oyun modu.
 • Survive The Environment : Buzla kaplı doğada hayatta kalmanızı sağlayacak aygıt ve düzenekleri kurabilmek için etrafı didik didik ettiğiniz oyun modu.
 • Hunt and Survive : Düşmanlarınızın ardında bıraktıkları izleri ve ipuçlarını takip ederek, tuzaklar kurup pusuda bekleyerek oynadığınız avcı modu.
 • Show Director : Darwin Project televizyon şovunun direktörü olarak kullanabileceğiniz araçlar ve vereceğiniz kararlarla maçın gidişatını siz belirliyorsunuz.
 • Spectator Interactions : Maçta öldükten sonra şov direktörüne yardımcı olmak için oylamalara katılabilirsiniz.

En son May 3, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Darwin Project Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7 ve üzeri
İşlemci : Dual Core 2.4Ghz+
Ram : 4 GB
Harddisk Alanı : 6 GB
Ekran Kartı : GTX 750, GTX 660
DirectX : DirectX 10
Artıları
 • Enteresan oyun modları
 • Hızlı tempolu ve çabuk biten maçlar
 • Basit ve kolay öğrenilir kontroller
Eksileri
 • Yavaş öğrenme süreci

Darwin Project Tanıtım Videosu

Darwin Project oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Darwin Project YAPILAN YORUMLAR
 • ismayıl
  3 sene önce

  windows 8-de çalışırmı

  • Uğur YURT
   3 sene önce

   Evet çalışır.