Darwin The Monkey ikon

Darwin The Monkey

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Darwin The Monkey oyununda Darwin isimli sevimli maymun ile platform tarzında bir maceraya atılacaksınız. Darwin’in muzları ormandaki kötü kurbağa çetesi tarafından çalınmıştır. Darwin de muzlarını geri alma konusunda kararlıdır ve bu yolda platform bölümlerini tamamlayarak kurbağalara günlerini göstermek istemektedir. Oyunda bu bölümlerden 30 adet bulunuyor ve hepsi elle oluşturulmuş. Bu bölümleri 6 farklı oynanış tipi ile oynayabiliyorsunuz.

Oyuna başladığınızda bir balon sizi platforma getiriyor. Platformun en tepesinden düşmanlarınız size kutular atarak sizi engellemeye çalışıyor. Bu kutuların üzerine zıplayıp kırdığınızda içinden muzlar çıkıyor. Bu muzları toplayarak puan kazanıyorsunuz. Oyundaki platformlarda üzerinde zıplayacağınız platformların yanı sıra tırmanabileceğiniz ipler de bulunuyor. Bazı bölümlerde gerçekten klavye tuşlarına hızlı basmanız gerekebiliyor. Aynı zamanda ekranda uçuşan harfleri toplayarak “Darwin” yazdığınızda oyun size ekstra bir can veriyor. Bölümdeki yumurtayı bulduğunuzda ve oraya gidip aldığınızda bölümü geçiyorsunuz. Bölümleri harita üzerinden görebilirsiniz.

Oyun sevimli görsellere ve eğlenceli oynanışa sahip. Her geçen bölümde değişen etraf ve bölümdeki farklı özellikler sayesinde sürekli yeni bir şeylerle karşılaşıyorsunuz ve tekrar eden içerik duygusundan bu sizi kurtarıyor. Dosya boyutu ve sistem gereksinimleri açısından oldukça düşük olan oyunu hemen indirip bir kaç dakika içinde oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunun en büyük özelliklerinden birisi aile dostu olması ve çocuklarınızın oynamasına gönül rahatlığı ile izin verebilirsiniz. Hatta ebeveynler bile bu oyundan keyif alabilirler.

En son May 1, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Darwin The Monkey Tanıtım Videosu

Darwin The Monkey oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Darwin The Monkey YAPILAN YORUMLAR
  • mehmet ö ner
    2 sene önce

    oyunu kardeşim oynuyor çok beğendi.