Double Dragon

Double Dragon

LisansFreeware 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu870 KB
İşletim SistemiWindows 98 / ME / Xp / 7 / 8
Eklenme TarihiAralık 9th, 2015
Hemen indir (870 KB)
4064 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(3 votes, average: 1,67 out of 5)
Loading...Loading...

Double Dragon oyunu eskilerin atari salonlarında zevkle oynadığı ilerlemeli dövüş oyunudur. Çocukluk zamanını atari salonlarında geçirenler bu oyunu gördüklerinde mutlaka indirmek isteyeceklerdir. 870 kb gibi küçük boyutlu olması ve freeware olarak hizmet vermesi size ne bir külfet nede bir zorluk çıkarmayacaktır.

Oyunun boyutunun küçük ve grafiklerinin kalitesiz göründüğü sizi etkilemesin.Bu oyun milyonlarca kişi tarafından senelerce oynanmış başyapıt bir oyundur.Bu günkü oyun piyasasının bu hale gelmesinde Street Fighter, Haggar ve Double Dragon gibi unutulmaz atari oyunlarının payı oldukça büyüktür.

Dosya boyutu çok küçük olduğu için her sistemde çok kolaylıkla bu oyunu oynayabilirsiniz. Oyun klasik bir adam döve döve ilerleme oyunu.  Haggar ve Captain Commando tarzı oyunları oynayanlar varsa zaten bu tarza alışıktırlar. Oyunu indirmek için aşağıda bulunan oyun indir butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun hakkında yorum belirtmek isteyenler aşağıda bulunan yorum kısmını kullanabilirler.

Artıları
  • Filmi de olan bir atari oyunu
  • Küçük ama çok zevkli
Eksileri
  • Yeni oynayanlar için eski grafikler
Etiketler: , , , , ,


Double Dragon Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. eltun dedi ki:

    vay be en iyi oyunlar burda hemen herkes girsin
    vay be

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :