Dragon Mania Efsaneleri ikon

Dragon Mania Efsaneleri

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 9 / 2,25
Loading...

Dragon Mania Efsaneleri Ejderhalar üzerine kurulan eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Oyunun yapımcılığını mobil ve sosyal oyunların en çok bilinen geliştiricilerinden olan Gameloft üstleniyor.

Dragon Mania Efsaneleri genellikle küçük yaşta oyuncular tarafından oynanan ve amacı ejderhaların büyütülüp geliştirilmesi olan bir simülasyon oyunudur. Oyunda ejderhalar büyütüldükçe rakiplerle savaşılır ve kazanılan puanlar ve ekstra yumurtalar ile daha fazla ejderhaya sahip olma avantajı yakalanır. Oyunda yumurta ejderha yumurtasını ifade etmektedir. Oyuncular sahip oldukları yumurtalardan elde ettikleri ejderhaları tıpkı bir bebek gibi besleyerek güçlü ve acımasız ejderhalar elde ediyor.

Dragon Mania Efsaneleri oyunu Dragonlandia isimli yerde geçer. Burada her oyuncunun kendine ait üssü ve ejderhalarını beslediği bölgesi vardır. Her oyuncu kendi bölgesini dizayn ederek istediği şekilde bir yerleşime sahip olabilmektedir. Oyun başlangıcında sahip olduğunuz ejder türü Ateş Ejder olacaktır. Oyunda 350’ye yakın ejder türü bulunmaktadır. Ejderhalarınız arttıkça ejderlerinizi çiftleştirip yumurtlamalarını sağlayabilirsiniz. Ancak oyunda tüm bu işlemleri gerçekleştirmeniz için saatlerce beklemeniz ve seviyenizin her geçen gün yükselmesi gerekmektedir. Seviye yükseltmenin de iki yolu bulunmaktadır. Bunlardan ilki oyunculara karşı mücadele ederek galibiyet almaktır. İkinci yöntem ise oyuna zaman harcayarak altın toplayıp ejderlerinizi besleyebilirsiniz. Her oyunda olduğu gibi oyun içi satın almalarla da seviye yükselmek mümkündür. Dragon Mania Efsaneleri Türkçe dil desteği, Microsoft Store, Google Play ve App Store’dan indirilebilmesi ile oyun severler tarafından oldukça sık oynanan oyunlardan bir tanesi.

En son Oca 30, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Eğlenceli oyun içeriği
 • Farklı türde orijinal oynanış
 • Görev çeşitliliği
Eksileri
 • Bazı ögeler sadece VIP üyelere açık
 • Daha çok küçük yaştaki oyunculara hitap ediyor

Dragon Mania Efsaneleri Tanıtım Videosu

Dragon Mania Efsaneleri oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Dragon Mania Efsaneleri YAPILAN YORUMLAR
 • Player4312
  10 ay önce

  ILK başlarda kendi sitenizin oyunlari ama indirdigimde baş sitelere gidiyor Neden?

  • Uğur YURT
   10 ay önce

   Bazı oyunlarda download linkleri paylaşırken bazı oyunların indirme sayfalarını paylaşıyoruz sürekli download linkleri değişebildiği için.

 • Player4312
  10 ay önce

  Burdan Moderatorlere Sesleniyorum Bir Oyun daha ekliye bilirmisiniz acaba Oyun Adi Dragon Village M. Sizin Kapiniz Herzaman aciktir ve Temızdır Buda beni mutlu eder Teşekürler IndirOyunu 🙂

  • Uğur YURT
   10 ay önce

   Tamamdır, yakında eklenecekler listesine aldık.